Basmane-Uşak Bölgesel Treni

TCDD Taşımacılık Bölgesel Treni

Basmane - Uşak Bölgesel Treni ya da Uşak Ekspresi, İzmir-Basmane - Uşak arasındaki 268,780 km (167,0 mi) uzunluğundaki güzergâhta TCDD Taşımacılık tarafından karşılıklı olarak işletilen bölgesel trendir.[7]

B34
Basmane - Uşak Bölgesel Treni
Uşak Ekspresi
Genel bilgiler
Tip Bölgesel Tren
Sistem TCDD
Durum İşletmede
Bölge 3. Bölge
İzmir-Basmane - Manisa - Afyonkarahisar demiryolu
Terminal İzmir Basmane Garı
Uşak Garı
İstasyonlar 38
Website TCDD Taşımacılık resmî sitesi
İşletim
Sahibi TCDD
İşletmeci(ler) TCDD Taşımacılık
Teknik
Hat uzunluğu 268,780 km (167,0 mi)
Hat açıklığı Standart (1,435 mm)
İşletme hızı 60 km/sa (37 mph)
Rota sayısı 2
Güzergâh haritası
Mesafe
İstasyon
0,000 km (0 mi)
İzmir Basmane Garı[1][2][3]
17,087 km (10,617 mi)
Çiğli
31,680 km (19,685 mi)
Menemen[2][3][4]
38,425 km (23,876 mi)
Emiralem
45,229 km (28,104 mi)
Ayvacık
55,953 km (34,768 mi)
Muradiye
63,087 km (39,200 mi)
Horozköy
66,048 km (41,040 mi)
Manisa Garı[2][3][5]
79,684 km (49,513 mi)
Çobanisa[6]
93,180 km (57,899 mi)
Turgutlu[3][6]
105,017 km (65,255 mi)
Urganlı
113,694 km (70,646 mi)
Ahmetli
117,800 km (73,198 mi)
Yaraşlı
123,540 km (76,764 mi)
Sart
131,580 km (81,760 mi)
Salihli
134,275 km (83,435 mi)
Gümüşçayı
138,735 km (86,206 mi)
Kabazlı
142,908 km (88,799 mi)
Yeşilkavak
147,100 km (91,404 mi)
Köseali
153,094 km (95,128 mi)
Kavaklıdere
155,219 km (96,449 mi)
Yeniköy
159,319 km (98,996 mi)
Piyadeler (Alkan)
163,400 km (101,532 mi)
Akkeçili
168,970 km (104,993 mi)
Alaşehir[2]
177,970 km (110,585 mi)
Killik
180,470 km (112,139 mi)
Gümüşçay
184,220 km (114,469 mi)
Caberkamara
187,320 km (116,395 mi)
Konaklar
193,969 km (120,527 mi)
İsmailbey
202,971 km (126,120 mi)
Davutlarköyü
207,501 km (128,935 mi)
Güneyköy
211,514 km (131,429 mi)
Armutlu
217,937 km (135,420 mi)
Eşme
234,991 km (146,017 mi)
Ahmetler
252,226 km (156,726 mi)
İnay
286,780 km (178,197 mi)
Uşak Garı[2]

Seferler[7]Düzenle

Basmane (Kalkış) Uşak (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
07:40 14:05 6 saat 25 dakika
15:00 21:24 6 saat 24 dakika
Uşak (Kalkış) Basmane (Varış) Toplam Yolculuk Süresi
06:20 12:38 6 saat 18 dakika
16:05 22:25 6 saat 20 dakika

Dış bağlantılarDüzenle

KaynakçaDüzenle