2012-13 Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi

Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi 2012-13 sezonu, Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi'nin beşinci sezonudur. 49 şehirden 116 takımın 22 grupta katıldığı lig deplasmanlı normal lig + Play-Off usulüne göre oynandı. Play-Off maçları sonunda Derince Belediyesi, 1907 Kanaryaspor, Manisa Belediyesi, Ordu Tenis İhtisas, Ermenek Doğa ve Su Sporları Gençlikspor, Bahçelievler Belediyesi, 1923 Keşan Gençlikspor, Adana DSİ, RA Spor, UPS, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Haydarpaşa Lisesi, Marmaris Belediyesi, Geçit Belediyespor, Pertek Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi kulüpleri Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne yükselmişlerdir.

Not - 1 : 1923 Keşan Gençlikspor, Adana DSİ, RA Spor, UPS, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Haydarpaşa Lisesi, Marmaris Belediyesi, Geçit Belediyespor, Pertek Belediyesi ve Kocaeli Üniversitesi kulüpleri normal sezon sonunda Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne yükselme hakkı kazanamasalar da, bir üst ligden çekilen takımların yerine lige alınmışlardır.

Not - 2 : Trabzon Akademi kulübü final maçları sonunda Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne çıkma hakkı kazansa da, sezon sonu ligden çekildiği için finaldeki rakibi Ordu Tenis İhtisas kulübü bir üst lige alınmıştır.

Lige katılan takımlarDüzenle

StatüDüzenle

Bayanlarda 22 grup 1. ve 2.leri 44 takım ile; grup 3.’lerinden toplam 4 takım daha (en iyi puan, fazla galibiyet, set ve sayı averaja göre) toplam 48 takım finale kalacaktır.

Final grupları 15-16-17 ve 18 Mart tarihleri arasında federasyonca belirlenecek 6 il şehrinde oynanacaktır. Final müsabakaları 6 ilde 8’er takımlı (4+4) oynanacaktır. Tek Devreli Lig Usulü Turnuva maçları yapılarak; grup maçları sonunda 2 grup birincisi ertesi gün yarışma merkezi birincisini belirlemek için karşılaşır. Galip gelen takım toplam 6 takım Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne terfi edecektir.

Terfi eden takımlardan 3. Lige katılmayan takım/takımlar olması halinde Federasyon Yönetim Kurulu kararı ile Final Gruplarından çıkamayan takımlardan, en iyi puan, set ve sayı averaja göre takım/takımlar 3. Lige alınacaktır.

Önceden belirlenmiş fikstüre göre, kulüp takımlarına puan esasına göre birbirleri ile seri müsabakalar yaptırılır ve müsabaka sonucu elde edilen puanlara göre sıralama yapılır.

  • 3 – 0 ve 3 – 1 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (3) puan,
  • 3 – 2 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (2) puan,
  • 2 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (1) puan,
  • 1 – 3 ve 0 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (0) puan verilir.
  • Hükmen mağlubiyetlerde toplam puandan (1) puan düşürülür. Hükmen galibiyet alan takımın toplam puanına (3) puan eklenir.


Bir veya birkaç takım tarafından kazanılan puanların eşitliği halinde, sıralama; kazanılan maç sayısına göre belirlenir. Kazandığı maç sayısı fazla olan takım üst sırada yer alır.

Kazanılan maç sayısına göre eşitliğin bozulmaması halinde; set averajı uygulanır. Bu uygulamada puanları eşit olan takımların müsabakalar sonunda aldıkları setlerin toplamı, verdikleri setlerin toplamına bölünür. Sıralama, büyük sayıya sahip olan takım üst sırada yer alacak şekilde yapılır.

Eşitliğin kazanılan set sayılarına göre de devam etmesi halinde; eşitliği devam eden takımların yaptıkları tüm müsabakalar sonunda aldıkları sayıların toplamı, verdikleri sayıların toplamına bölünür. Takımlar, çıkan sayının büyüklüğüne göre yukarıdan aşağıya sıralanır.

Eşitlik yine de bozulmamışsa bu durumdaki takımların kendi aralarında yaptıkları müsabakalardaki maç, puan, set ve sayı averajına sıra ile başvurularak sıralama belirlenir.

A GrubuDüzenle

1. Hafta
20-01 Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. - Lüleburgaz Balkan 3-0 Çerkezköy Spor Salonu
20-01 Çerkezköy Tic. San. Oda. - Hayrabolu Kül. San. 3-0 Çerkezköy Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Lüleburgaz Balkan - Çerkezköy Tic. San. Oda. 0-3 Lüleburgaz Spor Salonu
27-01 Hayrabolu Kül. San. - Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. 1-3 Hayrabolu Spor Salonu
3. Hafta
02-02 Hayrabolu Kül. San. - Lüleburgaz Balkan 1-3 Hayrabolu Spor Salonu
03-02 Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. - Çerkezköy Tic. San. Oda. 0-3 Çerkezköy Spor Salonu
4. Hafta
24-02 Lüleburgaz Balkan - Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. 3-1 Lüleburgaz Spor Salonu
24-02 Hayrabolu Kül. San. - Çerkezköy Tic. San. Oda. 0-3 Hayrabolu Spor Salonu
5. Hafta
02-03 Çerkezköy Tic. San. Oda. - Lüleburgaz Balkan 3-0 Çerkezköy Spor Salonu
03-03 Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. - Hayrabolu Kül. San. 3-1 Çerkezköy Spor Salonu
6. Hafta
09-02 Çerkezköy Tic. San. Oda. - Çerkezköy Atatürk İ.Ö.O. 3-0 Çerkezköy Spor Salonu
10-02 Lüleburgaz Balkan - Hayrabolu Kül. San. 3-1 Lüleburgaz Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası
6
6
-
18
-
18
2 Çerkezköy Atatürk İlköğretim Okulu
6
3
3
10
11
9
3 Lüleburgaz Balkanspor
6
3
3
9
12
9
4 Hayrabolu Kültür Sanat Gençlikspor
6
-
6
4
18
0


B GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Edirne Gençlikspor - Kırklareli Gençlikspor 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
13-01 Fen Bilimleri Koleji - Y. Beyazıt And. Lis. 3-1 Merkez Spor Salonu
2. Hafta
20-01 1923 Keşan Gençlik - Fen Bilimleri Koleji 0-3 Keşan Spor Salonu
20-01 Y. Beyazıt And. Lis. - Edirne Gençlikspor 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Edirne Gençlikspor - 1923 Keşan Gençlik 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
27-01 Kırklareli Gençlikspor - Y. Beyazıt And. Lis. 0-3 Merkez Spor Salonu
4. Hafta
03-02 1923 Keşan Gençlik - Kırklareli Gençlikspor 3-0 Keşan Spor Salonu
03-02 Fen Bilimleri Koleji - Edirne Gençlikspor 1-3 Merkez Spor Salonu
5. Hafta
09-02 Kırklareli Gençlikspor - Fen Bilimleri Koleji 0-3 Merkez Spor Salonu
10-02 Y. Beyazıt And. Lis. - 1923 Keşan Gençlik 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Y. Beyazıt And. Lis. - Fen Bilimleri Koleji 1-3 Mimar Sinan Spor Salonu
24-02 Kırklareli Gençlikspor - Edirne Gençlikspor 0-3 Merkez Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Edirne Gençlikspor - Y. Beyazıt And. Lis. 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
03-03 Fen Bilimleri Koleji - 1923 Keşan Gençlik 2-3 Merkez Spor Salonu
8. Hafta
10-03 1923 Keşan Gençlik - Edirne Gençlikspor 2-3 Keşan Spor Salonu
10-03 Y. Beyazıt And. Lis. - Kırklareli Gençlikspor 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Edirne Gençlikspor - Fen Bilimleri Koleji 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
17-03 Kırklareli Gençlikspor - 1923 Keşan Gençlik 0-3 Merkez Spor Salonu
10. Hafta
25-03 Fen Bilimleri Koleji - Kırklareli Gençlikspor 3-0 Merkez Spor Salonu
31-03 1923 Keşan Gençlik - Y. Beyazıt And. Lis. 3-0 Keşan Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Edirne Gençlikspor
8
8
-
24
4
23
2 Fen Bilimleri Koleji
8
5
3
19
11
16
3 1923 Keşan Gençlikspor
8
5
3
17
11
15
4 Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi
8
2
6
8
18
6
5 Kırklareli Gençlikspor
8
-
8
-
24
0


C GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Adana DSİ - Volaşspor 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
13-01 Yeni Adana Gençlik - Çukurova Efes 1-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Taşelispor - Yeni Adana Gençlik 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
20-01 Çukurova Efes - Adana DSİ 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Volaşspor - Çukurova Efes 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
27-01 Adana DSİ - Taşelispor 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Yeni Adana Gençlik - Adana DSİ 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
06-02 Taşelispor - Volaşspor 0-3 Menderes Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Çukurova Efes - Taşelispor 3-1 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
10-02 Volaşspor - Yeni Adana Gençlik 1-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Volaşspor - Adana DSİ 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
24-02 Çukurova Efes - Yeni Adana Gençlik 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Yeni Adana Gençlik - Taşelispor 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
03-03 Adana DSİ - Çukurova Efes 3-1 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Çukurova Efes - Volaşspor 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
10-03 Taşelispor - Adana DSİ 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Adana DSİ - Yeni Adana Gençlik 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
17-03 Volaşspor - Taşelispor 2-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Taşelispor - Çukurova Efes 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
31-03 Yeni Adana Gençlik - Volaşspor 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Adana DSİ
8
8
-
24
1
24
2 Çukurova Efes
8
6
2
19
8
18
3 Yeni Adana Gençlikspor
8
4
4
13
13
12
4 Volaş
8
1
7
6
21
4
5 Taşelispor
8
1
7
4
23
2


D GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Kümaşspor - Termikspor 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
12-01 Kütahya Belediyesi - Kütahya Genç. Mer. 3-1 Dumlupınar Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Eskişehir DSİ Bent - Kütahya Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
20-01 Kütahya Genç. Mer. - Kümaşspor 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Kümaşspor - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
27-01 Termikspor - Kütahya Genç. Mer. 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Eskişehir DSİ Bent - Termikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-02 Kütahya Belediyesi - Kümaşspor 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Termikspor - Kütahya Belediyesi 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
10-02 Kütahya Genç. Mer. - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Termikspor - Kümaşspor 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
24-02 Kütahya Genç. Mer. - Kütahya Belediyesi 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Kütahya Belediyesi - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
03-03 Kümaşspor - Kütahya Genç. Mer. 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Eskişehir DSİ Bent - Kümaşspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
10-03 Kütahya Genç. Mer. - Termikspor 1-3 Dumlupınar Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Termikspor - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
17-03 Kümaşspor - Kütahya Belediyesi 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Eskişehir DSİ Bent - Kütahya Genç. Mer. 3-0 Çamlıca Spor Salonu
31-03 Kütahya Belediyesi - Termikspor 3-2 Dumlupınar Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Eskişehir DSİ Bentspor
8
8
-
24
-
24
2 Kümaşspor
8
6
2
18
6
18
3 Kütahya Termikspor
8
3
5
11
16
10
4 Kütahya Belediyesi
8
3
5
9
18
8
5 Kütahya Gençlik Merkezi
8
-
8
2
24
0


E GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 70 Karaman Gençlik - MEV Torosspor 1-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
13-01 Tarsus Akdeniz Gençlik - Mersin Üniversitesi 1-3 Tarsus Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Ermenek D.S. Gençlik - Tarsus Akdeniz Gençlik 3-1 Kazım Karabekir Spor Salonu
20-01 Mersin Üniversitesi - 70 Karaman Gençlik 3-0 Mersin Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
25-01 MEV Torosspor - Mersin Üniversitesi 3-0 Toros Spor Salonu
27-01 70 Karaman Gençlik - Ermenek D.S. Gençlik 0-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Ermenek D.S. Gençlik - MEV Torosspor 1-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
03-02 Tarsus Akdeniz Gençlik - 70 Karaman Gençlik 2-3 Tarsus Spor Salonu
5. Hafta
08-02 MEV Torosspor - Tarsus Akdeniz Gençlik 3-0 Toros Spor Salonu
10-02 Mersin Üniversitesi - Ermenek D.S. Gençlik 0-3 Mersin Üniversitesi Spor Salonu
6. Hafta
22-02 Mersin Üniversitesi - Tarsus Akdeniz Gençlik 3-0 Mersin Üniversitesi Spor Salonu
24-02 MEV Torosspor - 70 Karaman Gençlik 3-0 (H) Toros Spor Salonu
7. Hafta
03-03 70 Karaman Gençlik - Mersin Üniversitesi 0-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
03-03 Tarsus Akdeniz Gençlik - Ermenek D.S. Gençlik 0-3 Tarsus Spor Salonu
8. Hafta
08-03 Mersin Üniversitesi - MEV Torosspor 1-3 Mersin Üniversitesi Spor Salonu
10-03 Ermenek D.S. Gençlik - 70 Karaman Gençlik 3-0 Kazım Karabekir Spor Salonu
9. Hafta
17-03 70 Karaman Gençlik - Tarsus Akdeniz Gençlik 0-3 (H) Kazım Karabekir Spor Salonu
17-03 MEV Torosspor - Ermenek D.S. Gençlik 3-0 Toros Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Ermenek D.S. Gençlik - Mersin Üniversitesi 2-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
31-03 Tarsus Akdeniz Gençlik - MEV Torosspor 0-3 Tarsus Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 MEV Torosspor
8
8
-
24
3
24
2 Ermenek Doğa ve Su Sporları Gençlikspor
8
5
3
18
10
16
3 Mersin Üniversitesi
8
5
3
16
12
14
4 Tarsus Akdeniz Gençlikspor
8
1
7
7
21
4
5 70 Karaman Gençlik
8
1
7
4
23
0


F GrubuDüzenle

1. Hafta
20-01 Aksaray Gençlikspor - Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. 3-1 Atatürk Spor Salonu
20-01 Kırşehir Gençlikspor - Talasgücü Belediyesi 0-3 Aşıkpaşa Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. - Kırşehir Gençlikspor 2-3 Atatürk Spor Salonu
27-01 Talasgücü Belediyesi - Aksaray Gençlikspor 2-3 Talas Spor Salonu
3. Hafta
02-02 Kırşehir Gençlikspor - Aksaray Gençlikspor 0-3 Aşıkpaşa Spor Salonu
03-02 Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. - Talasgücü Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
24-02 Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. - Aksaray Gençlikspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
24-02 Talasgücü Belediyesi - Kırşehir Gençlikspor 3-0 Talas Spor Salonu
5. Hafta
03-03 Aksaray Gençlikspor - Talasgücü Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-03 Kırşehir Gençlikspor - Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. 3-2 Aşıkpaşa Spor Salonu
6. Hafta
10-03 Aksaray Gençlikspor - Kırşehir Gençlikspor 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
10-03 Talasgücü Belediyesi - Aksaray Gazipaşa İ.Ö.O. 3-0 Talas Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Aksaray Gençlikspor
6
6
-
18
3
17
2 Talasgücü Belediyesi
6
4
2
14
7
13
3 Kırşehir Gençlikspor
6
2
5
6
16
3
4 Aksaray Gazipaşa İlköğretim Okulu
6
0
5
6
18
2


G GrubuDüzenle

1. Hafta
20-01 Susurlukspor - Yalova Belediyesi 3-1 Susurluk Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Yalova Belediyesi - Bandırma Beşiktaşlılar 1-3 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
03-02 Susurlukspor - Bandırma Beşiktaşlılar 0-3 Susurluk Spor Salonu
4. Hafta
24-02 Yalova Belediyesi - Susurlukspor 3-1 Merkez Spor Salonu
5. Hafta
02-03 Bandırma Beşiktaşlılar - Yalova Belediyesi 1-3 Bandırma Spor Salonu
6. Hafta
10-03 Bandırma Beşiktaşlılar - Susurlukspor 3-1 Bandırma Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bandırma Beşiktaşlılar
4
3
1
10
5
9
2 Yalova Belediyesi
4
2
2
8
8
6
3 Susurlukspor
4
1
3
5
10
3
4 Hisar Gençlikspor
-
-
-
-
-
-


H GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Ankara Eğitim Sanat - Ataspor 3-2 Beştepe Spor Salonu
13-01 Anadolu Beşiktaşlılar - TAİ 3-0 Beştepe Spor Salonu
13-01 Mamak Belediyesi - Ankara Kartalspor 1-3 Beştepe Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Ataspor - Mamak Belediyesi 3-1 Beştepe Spor Salonu
20-01 TAİ - Ankara Eğitim Sanat 0-3 Beştepe Spor Salonu
23-01 Ankara Kartalspor - Anadolu Beşiktaşlılar 0-3 Beştepe Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Ataspor - TAİ 3-0 Beştepe Spor Salonu
27-01 Ankara Eğitim Sanat - Ankara Kartalspor 2-3 Beştepe Spor Salonu
27-01 Mamak Belediyesi - Anadolu Beşiktaşlılar 0-3 Beştepe Spor Salonu
4. Hafta
03-02 TAİ - Mamak Belediyesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-02 Ankara Kartalspor - Ataspor 3-2 Beştepe Spor Salonu
03-02 Anadolu Beşiktaşlılar - Ankara Eğitim Sanat 3-1 Beştepe Spor Salonu
5. Hafta
09-02 Mamak Belediyesi - Ankara Eğitim Sanat 2-3 Beştepe Spor Salonu
10-02 Ataspor - Anadolu Beşiktaşlılar 1-3 Beştepe Spor Salonu
10-02 TAİ - Ankara Kartalspor 1-3 Beştepe Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Ankara Kartalspor - Mamak Belediyesi 3-2 Beştepe Spor Salonu
24-02 Ataspor - Ankara Eğitim Sanat 1-3 Beştepe Spor Salonu
24-02 TAİ - Anadolu Beşiktaşlılar 0-3 Beştepe Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Anadolu Beşiktaşlılar - Ankara Kartalspor 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-03 Ankara Eğitim Sanat - TAİ 3-0 Beştepe Spor Salonu
03-03 Mamak Belediyesi - Ataspor 0-3 Beştepe Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Anadolu Beşiktaşlılar - Mamak Belediyesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
10-03 TAİ - Ataspor 0-3 Beştepe Spor Salonu
10-03 Ankara Kartalspor - Ankara Eğitim Sanat 3-0 Beştepe Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Ataspor - Ankara Kartalspor 0-3 Beştepe Spor Salonu
17-03 Mamak Belediyesi - TAİ 3-0 Beştepe Spor Salonu
17-03 Ankara Eğitim Sanat - Anadolu Beşiktaşlılar 1-3 Beştepe Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Ankara Eğitim Sanat - Mamak Belediyesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
31-03 Anadolu Beşiktaşlılar - Ataspor 3-2 Beştepe Spor Salonu
31-03 Ankara Kartalspor - TAİ 3-0 Beştepe Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Anadolu Beşiktaşlılar
10
10
-
30
5
29
2 Ankara Kartalspor
10
8
2
24
14
21
3 Ankara Eğitim Sanatspor
10
6
4
22
17
17
4 Ataspor
10
4
6
20
19
15
5 Mamak Belediyesi
10
2
8
12
24
8
6 TAİ Spor
10
0
10
1
30
0


I GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Beta Gençlik - İzmir TEİAŞ 3-0 Atatürk Spor Salonu
13-01 Gültepe Kültürspor - Özateş 1-3 Balçova Spor Salonu
13-01 RA Spor - İzmirspor 3-2 Balçova Spor Salonu
2. Hafta
20-01 İzmirspor - Gültepe Kültürspor 2-3 Atatürk Spor Salonu
20-01 Özateş - Beta Gençlik 3-1 Balçova Spor Salonu
20-01 İzmir TEİAŞ - RA Spor 3-1 Balçova Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Beta Gençlik - RA Spor 3-1 Balçova Spor Salonu
27-01 Özateş - İzmirspor 3-1 Balçova Spor Salonu
27-01 Gültepe Kültürspor - İzmir TEİAŞ 3-0 Gaziemir Spor Salonu
4. Hafta
03-02 İzmirspor - Beta Gençlik 1-3 Atatürk Spor Salonu
03-02 RA Spor - Gültepe Kültürspor 0-3 Balçova Spor Salonu
03-02 İzmir TEİAŞ - Özateş 0-3 Balçova Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Beta Gençlik - Gültepe Kültürspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
10-02 Özateş - RA Spor 3-0 Balçova Spor Salonu
10-02 İzmirspor - İzmir TEİAŞ 1-3 Gaziemir Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Özateş - Gültepe Kültürspor 0-3 Balçova Spor Salonu
24-02 İzmirspor - RA Spor 0-3 Balçova Spor Salonu
24-02 İzmir TEİAŞ - Beta Gençlik 2-3 Gaziemir Spor Salonu
7. Hafta
03-03 RA Spor - İzmir TEİAŞ 0-3 Balçova Spor Salonu
03-03 Beta Gençlik - Özateş 3-0 Balçova Spor Salonu
03-03 Gültepe Kültürspor - İzmirspor 3-0 Balçova Spor Salonu
8. Hafta
10-03 RA Spor - Beta Gençlik 0-3 Balçova Spor Salonu
10-03 İzmirspor - Özateş 1-3 Balçova Spor Salonu
10-03 İzmir TEİAŞ - Gültepe Kültürspor 2-3 Gaziemir Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Özateş - İzmir TEİAŞ 3-1 Balçova Spor Salonu
17-03 Beta Gençlik - İzmirspor 3-0 Gaziemir Spor Salonu
17-03 Gültepe Kültürspor - RA Spor 3-0 Gaziemir Spor Salonu
10. Hafta
30-03 Gültepe Kültürspor - Beta Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
30-03 RA Spor - Özateş 0-3 Atatürk Spor Salonu
31-03 İzmir TEİAŞ - İzmirspor 3-2 Balçova Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Beta Gençlikspor
10
9
1
28
7
26
2 Özateş
10
8
2
24
11
24
3 Gültepe Kültürspor
10
7
3
22
13
19
4 İzmir TEİAŞ
10
4
6
17
22
13
5 RA Spor
10
2
8
8
26
5
6 İzmirspor
10
0
10
10
30
3


J GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Foça Belediyesi - Manisa Belediyesi 3-2 Foça Bağarası Spor Salonu
13-01 Menemen Belediyesi - Konak Belediyesi 2-3 Gaziemir Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Konak Belediyesi - Foça Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Manisa Belediyesi - Konak Belediyesi 3-0 Çok Amaçlı Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Menemen Belediyesi - Foça Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Manisa Belediyesi - Menemen Belediyesi 3-1 Çok Amaçlı Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Konak Belediyesi - Menemen Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
24-02 Manisa Belediyesi - Foça Belediyesi 3-1 Çok Amaçlı Spor Salonu
7. Hafta
02-03 Foça Belediyesi - Konak Belediyesi 3-0 Foça Bağarası Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Konak Belediyesi - Manisa Belediyesi 0-3 Balçova Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Foça Belediyesi - Menemen Belediyesi 3-0 Foça Bağarası Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Menemen Belediyesi - Manisa Belediyesi 0-3 Balçova Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Manisa Belediyesi
6
5
1
17
5
16
2 Foça Belediyesi
6
5
1
16
5
14
3 Menemen Belediyesi
6
1
5
6
17
3
4 Konak Belediyesi
6
1
5
5
17
3
5 Burhaniye Gençlikspor
-
-
-
-
-
-


K GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Yeniköy İdman Yurdu - Bahçelievler Belediyesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
13-01 İTÜ - İstanbul BB 2-3 Ayazağa Spor Salonu
13-01 As Spor - UPS 0-3 Bahçelievler Spor Salonu
2. Hafta
19-01 İstanbul BB - Yeniköy İdman Yurdu 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
20-01 Bahçelievler Belediyesi - As Spor 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
20-01 UPS - İTÜ 3-0 UPS Spor Salonu
3. Hafta
26-01 İTÜ - Bahçelievler Belediyesi 0-3 Ayazağa Spor Salonu
27-01 Yeniköy İdman Yurdu - As Spor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
27-01 İstanbul BB - UPS 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Bahçelievler Belediyesi - İstanbul BB 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
03-02 As Spor - İTÜ 0-3 Bahçelievler Spor Salonu
03-02 UPS - Yeniköy İdman Yurdu 3-0 UPS Spor Salonu
5. Hafta
10-02 UPS - Bahçelievler Belediyesi 3-2 UPS Spor Salonu
12-02 Yeniköy İdman Yurdu - İTÜ 3-1 TVF 50. Yıl Spor Salonu
17-02 İstanbul BB - As Spor 3-0 (H) Haldun Alagaş Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Bahçelievler Belediyesi - Yeniköy İdman Yurdu 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
24-02 UPS - As Spor 3-0 (H) UPS Spor Salonu
25-02 İstanbul BB - İTÜ 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
7. Hafta
02-03 İTÜ - UPS 0-3 Ayazağa Spor Salonu
03-03 Yeniköy İdman Yurdu - İstanbul BB 0-3 (H) TVF 50. Yıl Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Bahçelievler Belediyesi - İTÜ 3-0 (H) Hasan Doğan Spor Salonu
10-03 UPS - İstanbul BB 3-0 UPS Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Yeniköy İdman Yurdu - UPS 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
18-03 İstanbul BB - Bahçelievler Belediyesi 1-3 Haldun Alagaş Spor Salonu
10. Hafta
30-03 İTÜ - Yeniköy İdman Yurdu 0-3 Ayazağa Spor Salonu
31-03 İstanbul BB - UPS 3-0 Bahçelievler Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bahçelievler Belediyesi
9
8
1
26
4
25
2 UPS
9
7
2
21
8
20
3 İstanbul Büyükşehir Belediyespor
9
6
3
19
11
17
4 Yeniköy İdman Yurdu
9
3
6
9
19
8
5 İTÜ
9
1
8
6
24
3
6 As Spor
5
-
5
0
15
-1


L GrubuDüzenle

1. Hafta
14-01 Samanyoluspor - Haydarpaşa Lisesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
14-01 Kızıltoprakspor - 1907 Kanaryaspor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
2. Hafta
21-01 1907 Kanaryaspor - Samanyoluspor 3-1 TVF 50. Yıl Spor Salonu
21-01 Kadıköy Gençlikspor - Kızıltoprakspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
3. Hafta
28-01 Haydarpaşa Lisesi - 1907 Kanaryaspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
28-01 Samanyoluspor - Kadıköy Gençlikspor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
4. Hafta
04-02 Kızıltoprakspor - Samanyoluspor 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
04-02 Kadıköy Gençlikspor - Haydarpaşa Lisesi 2-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
5. Hafta
11-02 1907 Kanaryaspor - Kadıköy Gençlikspor 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
11-02 Haydarpaşa Lisesi - Kızıltoprakspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
6. Hafta
25-02 Haydarpaşa Lisesi - Samanyoluspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
25-02 1907 Kanaryaspor - Kızıltoprakspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
7. Hafta
04-03 Samanyoluspor - 1907 Kanaryaspor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
04-03 Kızıltoprakspor - Kadıköy Gençlikspor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
8. Hafta
11-03 Kadıköy Gençlikspor - Samanyoluspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
12-03 1907 Kanaryaspor - Haydarpaşa Lisesi 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
9. Hafta
18-03 Samanyoluspor - Kızıltoprakspor 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
18-03 Haydarpaşa Lisesi - Kadıköy Gençlikspor 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
10. Hafta
25-03 Kızıltoprakspor - Haydarpaşa Lisesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
25-03 Kadıköy Gençlikspor - 1907 Kanaryaspor 3-1 TVF 50. Yıl Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kadıköy Gençlikspor
8
7
1
23
6
22
2 Haydarpaşa Lisesi
8
6
2
19
8
17
3 1907 Kanaryaspor
8
5
3
17
10
15
4 Samanyoluspor
8
2
6
7
19
6
5 Kızıltoprakspor
8
-
8
1
24
0


M GrubuDüzenle

1. Hafta
19-01 İzmit DSİ - İzmitspor 3-2 Hasan Gemici Spor Salonu
19-01 Karamürsel Gençlikspor - Değirmenderespor 3-2 Karamürsel Spor Salonu
2. Hafta
26-01 Değirmenderespor - İzmit DSİ 2-3 Hasan Gemici Spor Salonu
26-01 İzmitspor - Karamürsel Gençlikspor 3-0 Hasan Gemici Spor Salonu
3. Hafta
02-02 Değirmenderespor - İzmitspor 3-2 Hasan Gemici Spor Salonu
02-02 İzmit DSİ - Karamürsel Gençlikspor 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
4. Hafta
23-02 Değirmenderespor - Karamürsel Gençlikspor 1-3 Hasan Gemici Spor Salonu
06-03 İzmitspor - İzmit DSİ 3-2 Hasan Gemici Spor Salonu
5. Hafta
02-03 Karamürsel Gençlikspor - İzmitspor 2-3 Karamürsel Spor Salonu
03-03 İzmit DSİ - Değirmenderespor 2-3 Derince Spor Salonu
6. Hafta
09-03 İzmitspor - Değirmenderespor 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
09-03 Karamürsel Gençlikspor - İzmit DSİ 0-3 Karamürsel Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İzmit DSİ
6
4
2
16
11
12
2 İzmitspor
6
4
2
16
11
12
3 Karşıyaka Koleji Değirmenderespor
6
2
4
12
16
6
4 Karamürsel Gençlik
6
2
4
9
15
6


N GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Germencik Belediyesi - Söke Belediyesi 0-3 Germencik Spor Salonu
13-01 Bodrum İhtisas - Marmaris Belediyesi 3-1 Bodrum Spor Salonu
13-01 Milas Belediyesi - Muğla Üniversitesi 3-0 Milas Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Söke Belediyesi - Bodrum İhtisas 1-3 Söke Spor Salonu
20-01 Marmaris Belediyesi - Milas Belediyesi 0-3 Marmaris Spor Salonu
20-01 Muğla Üniversitesi - Germencik Belediyesi 3-0 Muğla Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
26-01 Germencik Belediyesi - Bodrum İhtisas 0-3 Germencik Spor Salonu
27-01 Milas Belediyesi - Söke Belediyesi 3-0 Milas Spor Salonu
27-01 Muğla Üniversitesi - Marmaris Belediyesi 3-2 Muğla Üniversitesi Spor Salonu
4. Hafta
02-02 Söke Belediyesi - Muğla Üniversitesi 0-3 Söke Spor Salonu
03-02 Bodrum İhtisas - Milas Belediyesi 0-3 Bodrum Spor Salonu
03-02 Marmaris Belediyesi - Germencik Belediyesi 3-0 Milas Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Germencik Belediyesi - Milas Belediyesi 0-3 Germencik Spor Salonu
10-02 Marmaris Belediyesi - Söke Belediyesi 3-1 Marmaris Spor Salonu
10-02 Muğla Üniversitesi - Bodrum İhtisas 3-2 Muğla Üniversitesi Spor Salonu
6. Hafta
23-02 Söke Belediyesi - Germencik Belediyesi 3-0 Söke Spor Salonu
24-02 Marmaris Belediyesi - Bodrum İhtisas 3-0 Marmaris Spor Salonu
24-02 Muğla Üniversitesi - Milas Belediyesi 2-3 Muğla Üniversitesi Spor Salonu
7. Hafta
02-03 Germencik Belediyesi - Muğla Üniversitesi 0-3 Germencik Spor Salonu
03-03 Bodrum İhtisas - Söke Belediyesi 3-0 Bodrum Spor Salonu
03-03 Milas Belediyesi - Marmaris Belediyesi 3-1 Milas Spor Salonu
8. Hafta
09-03 Söke Belediyesi - Milas Belediyesi 0-3 Söke Spor Salonu
10-03 Bodrum İhtisas - Germencik Belediyesi 3-0 Bodrum Spor Salonu
10-03 Marmaris Belediyesi - Muğla Üniversitesi 3-1 Marmaris Spor Salonu
9. Hafta
16-03 Germencik Belediyesi - Marmaris Belediyesi 0-3 Germencik Spor Salonu
17-03 Milas Belediyesi - Bodrum İhtisas 3-0 Milas Spor Salonu
17-03 Muğla Üniversitesi - Söke Belediyesi 3-0 Muğla Üniversitesi Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Söke Belediyesi - Marmaris Belediyesi 0-3 Germencik Spor Salonu
31-03 Bodrum İhtisas - Muğla Üniversitesi 3-1 Bodrum Spor Salonu
31-03 Milas Belediyesi - Germencik Belediyesi 3-0 Milas Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Milas Belediyesi
10
10
-
30
3
29
2 Marmaris Belediyesi
10
6
4
22
14
19
3 Bodrum İhtisas
10
6
4
20
15
19
4 Muğla Üniversitesi
10
6
4
22
16
17
5 Söke Belediyesi
10
2
8
8
24
6
6 Germencik Belediyesi
10
-
10
-
30
0


O GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Ordu Tenis İhtisas - Bulancak Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
13-01 Arhavi Belediyesi - Bulancak Karadeniz 3-0 Arhavi Spor Salonu
13-01 Trabzon Akademi - Rize Gençlik 3-2 19 Mayıs Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Bulancak Karadeniz - Ordu Tenis İhtisas 0-3 Bulancak Spor Salonu
20-01 Bulancak Belediyesi - Trabzon Akademi 0-3 Bulancak Spor Salonu
20-01 Rize Gençlik - Arhavi Belediyesi 3-0 2 Mart Spor Salonu
3. Hafta
26-01 Ordu Tenis İhtisas - Trabzon Akademi 3-0 Atatürk Spor Salonu
27-01 Arhavi Belediyesi - Bulancak Belediyesi 0-3 Arhavi Spor Salonu
27-01 Bulancak Karadeniz - Rize Gençlik 0-3 Bulancak Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Bulancak Belediyesi - Bulancak Karadeniz 3-0 Bulancak Spor Salonu
03-02 Rize Gençlik - Ordu Tenis İhtisas 0-3 2 Mart Spor Salonu
03-02 Trabzon Akademi - Arhavi Belediyesi 3-0 Beşikdüzü Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Bulancak Karadeniz - Trabzon Akademi 0-3 Bulancak Spor Salonu
10-02 Ordu Tenis İhtisas - Arhavi Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
10-02 Rize Gençlik - Bulancak Belediyesi 3-1 2 Mart Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Bulancak Belediyesi - Ordu Tenis İhtisas 0-3 Bulancak Spor Salonu
24-02 Bulancak Karadeniz - Arhavi Belediyesi 0-3 Bulancak Spor Salonu
24-02 Rize Gençlik - Trabzon Akademi 1-3 2 Mart Spor Salonu
7. Hafta
02-03 Ordu Tenis İhtisas - Bulancak Karadeniz 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-03 Arhavi Belediyesi - Rize Gençlik 0-3 Arhavi Spor Salonu
03-03 Trabzon Akademi - Bulancak Belediyesi 3-0 19 Mayıs Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Bulancak Belediyesi - Arhavi Belediyesi 3-0 Bulancak Spor Salonu
10-03 Rize Gençlik - Bulancak Karadeniz 3-0 2 Mart Spor Salonu
10-03 Trabzon Akademi - Ordu Tenis İhtisas 1-3 Beşikdüzü Spor Salonu
9. Hafta
16-03 Ordu Tenis İhtisas - Rize Gençlik 3-2 Beşikdüzü Spor Salonu
17-03 Arhavi Belediyesi - Trabzon Akademi 0-3 Atatürk Spor Salonu
17-03 Bulancak Karadeniz - Bulancak Belediyesi 0-3 Arhavi Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Arhavi Belediyesi - Ordu Tenis İhtisas 0-3 Arhavi Spor Salonu
31-03 Bulancak Belediyesi - Rize Gençlik 0-3 Bulancak Spor Salonu
31-03 Trabzon Akademi - Bulancak Karadeniz 3-0 19 Mayıs Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Ordu Tenis İhtisas
10
10
-
30
3
29
2 Trabzon Akademi
10
8
2
25
9
23
3 Rize Gençlikspor
10
6
4
23
13
20
4 Bulancak Belediyespor
10
4
6
13
18
12
5 Arhavi Belediyesi
10
2
8
6
24
6
6 Bulancak Karadenizspor
10
-
10
-
30
0


P GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Bingöl Gençlikspor - Tunceli Gençlikspor 3-2 Merkez Spor Salonu
2. Hafta
20-01 Tunceli Gençlikspor - Geçit Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
20-01 Pertek Belediyesi - Bingöl Gençlikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Geçit Belediyesi - Pertek Belediyesi 3-1 13 Şubat Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Bingöl Gençlikspor - Geçit Belediyesi 0-3 Merkez Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Tunceli Gençlikspor - Pertek Belediyesi 0-3 Pertek Spor Salonu
6. Hafta
24-02 Tunceli Gençlikspor - Bingöl Gençlikspor 2-3 Atatürk Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Bingöl Gençlikspor - Pertek Belediyesi 1-3 Merkez Spor Salonu
03-03 Geçit Belediyesi - Tunceli Gençlikspor 3-0 (H) 13 Şubat Spor Salonu
8. Hafta
10-03 Pertek Belediyesi - Geçit Belediyesi 3-2 Pertek Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Geçit Belediyesi - Bingöl Gençlikspor 3-0 13 Şubat Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Pertek Belediyesi - Tunceli Gençlikspor 3-0 (H) Pertek Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Geçit Belediyesi
5
4
1
14
4
13
2 Pertek Belediyesi
5
4
1
13
6
11
3 Bingöl Gençlikspor
5
1
4
4
14
2
4 Tunceli Gençlikspor
3
0
3
2
9
1
5 Bitlis Gençlikspor
-
-
-
-
-
-


R GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Derince Belediyesi - Gölcük Çınarlık 3-0 Derince Spor Salonu
12-01 Kocaeli Üniversitesi - Yeni Kandıraspor 3-0 Hasan Gemici Spor Salonu
2. Hafta
19-01 Yeni Kandıraspor - Derince Belediyesi 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
19-01 Serdivan Bosna Sancak - Kocaeli Üniversitesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
26-01 Derince Belediyesi - Serdivan Bosna Sancak 3-1 Derince Spor Salonu
26-01 Gölcük Çınarlık - Yeni Kandıraspor 3-1 Gölcük Spor Salonu
4. Hafta
02-02 Serdivan Bosna Sancak - Gölcük Çınarlık 3-0 Yenikent Spor Salonu
03-02 Kocaeli Üniversitesi - Derince Belediyesi 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
5. Hafta
09-02 Gölcük Çınarlık - Kocaeli Üniversitesi 0-3 Gölcük Spor Salonu
09-02 Yeni Kandıraspor - Serdivan Bosna Sancak 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
6. Hafta
23-02 Gölcük Çınarlık - Derince Belediyesi 0-3 Gölcük Spor Salonu
23-02 Yeni Kandıraspor - Kocaeli Üniversitesi 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
7. Hafta
02-03 Derince Belediyesi - Yeni Kandıraspor 3-0 Derince Spor Salonu
02-03 Kocaeli Üniversitesi - Serdivan Bosna Sancak 3-0 Derince Spor Salonu
8. Hafta
09-03 Yeni Kandıraspor - Gölcük Çınarlık 2-3 Hasan Gemici Spor Salonu
09-03 Serdivan Bosna Sancak - Derince Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
9. Hafta
16-03 Derince Belediyesi - Kocaeli Üniversitesi 3-0 Derince Spor Salonu
16-03 Gölcük Çınarlık - Serdivan Bosna Sancak 0-3 Gölcük Spor Salonu
10. Hafta
30-03 Kocaeli Üniversitesi - Gölcük Çınarlık 3-0 Hasan Gemici Spor Salonu
30-03 Serdivan Bosna Sancak - Yeni Kandıraspor 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Derince Belediyesi
8
8
-
24
3
23
2 Kocaeli Üniversitesi
8
5
3
17
9
16
3 Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültürspor
8
5
3
18
11
15
4 Gölcük Çınarlık Gençlikspor
8
2
6
6
21
5
5 Yeni Kandıraspor
8
-
8
3
24
0


S GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Karadeniz Ereğli Bld. - Karabük Gençlikspor 0-3 Ereğli Spor Salonu
13-01 Kilimli Belediyesi - HASAD Gençlikspor 0-3 Canpolat Pamay Spor Salonu
2. Hafta
19-01 Bolu İnkılap İ.Ö.O. - Kilimli Belediyesi 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
20-01 HASAD Gençlikspor - Karadeniz Ereğli Bld. 3-0 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Karabük Gençlikspor - HASAD Gençlikspor 3-2 Merkez Spor Salonu
27-01 Karadeniz Ereğli Bld. - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 0-3 Ereğli Spor Salonu
4. Hafta
03-02 Bolu İnkılap İ.Ö.O. - Karabük Gençlikspor 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
03-02 Kilimli Belediyesi - Karadeniz Ereğli Bld. 2-3 Kilimli Spor Salonu
5. Hafta
10-02 Karabük Gençlikspor - Kilimli Belediyesi 3-1 Merkez Spor Salonu
10-02 HASAD Gençlikspor - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 0-3 Merkez Spor Salonu
6. Hafta
23-02 HASAD Gençlikspor - Kilimli Belediyesi 2-3 Merkez Spor Salonu
24-02 Karabük Gençlikspor - Karadeniz Ereğli Bld. 3-1 Merkez Spor Salonu
7. Hafta
01-03 Karadeniz Ereğli Bld. - HASAD Gençlikspor 2-3 Ereğli Spor Salonu
03-03 Kilimli Belediyesi - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 0-3 Kilimli Spor Salonu
8. Hafta
09-03 Bolu İnkılap İ.Ö.O. - Karadeniz Ereğli Bld. 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
10-03 HASAD Gençlikspor - Karabük Gençlikspor 2-3 Merkez Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Karabük Gençlikspor - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 0-3 Merkez Spor Salonu
17-03 Karadeniz Ereğli Bld. - Kilimli Belediyesi 0-3 Ereğli Spor Salonu
10. Hafta
30-03 Bolu İnkılap İ.Ö.O. - HASAD Gençlikspor 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
31-03 Kilimli Belediyesi - Karabük Gençlikspor 0-3 Kilimli Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
8
8
-
24
-
24
2 Karabük Gençlikspor
8
6
2
18
12
16
3 HASAD Gençlikspor
8
3
5
15
19
10
4 Kilimli Belediyesi
8
2
6
11
20
7
5 Karadeniz Ereğli Belediyesi
8
1
7
6
23
3


T GrubuDüzenle

1. Hafta
20-01 USO Anadolu Lisesi - Konya İdeal Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
20-01 Kabaklar Gençlikspor - Antalya DSİ 0-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Antalya DSİ - USO Anadolu Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
27-01 Konya İdeal Gençlik - Kabaklar Gençlikspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
03-02 Antalya DSİ - Konya İdeal Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-02 USO Anadolu Lisesi - Kabaklar Gençlikspor 2-3 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
24-02 Antalya DSİ - Kabaklar Gençlikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
24-02 Konya İdeal Gençlik - USO Anadolu Lisesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
03-03 USO Anadolu Lisesi - Antalya DSİ 3-1 Atatürk Spor Salonu
03-03 Kabaklar Gençlikspor - Konya İdeal Gençlik 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
10-03 Konya İdeal Gençlik - Antalya DSİ 0-3 Atatürk Spor Salonu
10-03 Kabaklar Gençlikspor - USO Anadolu Lisesi 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Antalya DSİ
6
5
1
16
3
15
2 Burdur USO Anadolu Lisesi
6
4
2
14
8
13
3 Kabaklar Gençlikspor
6
3
3
9
11
8
4 Konya İdeal Gençlikspor
6
-
6
1
18
-1


U GrubuDüzenle

1. Hafta
12-01 Tigris Gençlikspor - Mardin Belediyegücü 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
12-01 Kızıltepe Belediyesi - Bağlar İBB Kiptaş MTAL 3-0 Kızıltepe Spor Salonu
13-01 Batman Eğitimspor - Artuklu Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
19-01 Bağlar İBB Kiptaş MTAL - Tigris Gençlikspor 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
20-01 Mardin Belediyegücü - Batman Eğitimspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
20-01 Artuklu Gençlik - Kızıltepe Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Batman Eğitimspor - Kızıltepe Belediyesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
27-01 Tigris Gençlikspor - Artuklu Gençlik 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
27-01 Mardin Belediyegücü - Bağlar İBB Kiptaş MTAL 3-0 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
02-02 Bağlar İBB Kiptaş MTAL - Batman Eğitimspor 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
03-02 Artuklu Gençlik - Mardin Belediyegücü 1-3 Atatürk Spor Salonu
03-02 Kızıltepe Belediyesi - Tigris Gençlikspor 3-0 Kızıltepe Spor Salonu
5. Hafta
09-02 Bağlar İBB Kiptaş MTAL - Artuklu Gençlik 1-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
10-02 Batman Eğitimspor - Tigris Gençlikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
10-02 Mardin Belediyegücü - Kızıltepe Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
23-02 Bağlar İBB Kiptaş MTAL - Kızıltepe Belediyesi 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
24-02 Artuklu Gençlik - Batman Eğitimspor 3-1 Atatürk Spor Salonu
24-02 Mardin Belediyegücü - Tigris Gençlikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
7. Hafta
02-03 Tigris Gençlikspor - Bağlar İBB Kiptaş MTAL 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
03-03 Batman Eğitimspor - Mardin Belediyegücü 3-1 Atatürk Spor Salonu
03-03 Kızıltepe Belediyesi - Artuklu Gençlik 3-0 Kızıltepe Spor Salonu
8. Hafta
09-03 Bağlar İBB Kiptaş MTAL - Mardin Belediyegücü 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
10-03 Artuklu Gençlik - Tigris Gençlikspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
10-03 Kızıltepe Belediyesi - Batman Eğitimspor 1-3 Kızıltepe Spor Salonu
9. Hafta
16-03 Tigris Gençlikspor - Kızıltepe Belediyesi 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
17-03 Batman Eğitimspor - Bağlar İBB Kiptaş MTAL 3-0 Atatürk Spor Salonu
17-03 Mardin Belediyegücü - Artuklu Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
10. Hafta
30-03 Tigris Gençlikspor - Batman Eğitimspor 0-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
31-03 Artuklu Gençlik - Bağlar İBB Kiptaş MTAL 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
31-03 Kızıltepe Belediyesi - Mardin Belediyegücü 2-3 Kızıltepe Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Mardin Belediyegücü
10
9
1
28
8
26
2 Batman Eğitimspor
10
8
2
25
10
23
3 Artuklu Gençlik
10
6
4
20
14
18
4 Kızıltepe Belediyesi
10
5
5
21
15
17
5 Bağlar İBB Kiptaş MTAL
10
2
8
7
24
5
6 Genç Antrenör ve Sporcular Tigris Gençlikspor
10
0
10
-
30
0


V GrubuDüzenle

1. Hafta
13-01 Amasya Atatürk Lisesi - Turhal Cumhuriyet Lisesi 1-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
13-01 Samsun G.H.Y. Spor Lisesi - İsmail Burak Derindere 3-1 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
19-01 İsmail Burak Derindere - Amasya Atatürk Lisesi 2-3 Osmancık Spor Salonu
20-01 Tokat Gençlikspor - Samsun G.H.Y. Spor Lisesi 3-1 Hüseyin Akbaş Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Amasya Atatürk Lisesi - Tokat Gençlikspor 0-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
27-01 Turhal Cumhuriyet Lisesi - İsmail Burak Derindere 0-3 Turhal Spor Salonu
4. Hafta
02-02 Samsun G.H.Y. Spor Lisesi - Amasya Atatürk Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-02 Tokat Gençlikspor - Turhal Cumhuriyet Lisesi 3-0 Hüseyin Akbaş Spor Salonu
5. Hafta
09-02 İsmail Burak Derindere - Tokat Gençlikspor 1-3 Osmancık Spor Salonu
10-02 Turhal Cumhuriyet Lisesi - Samsun G.H.Y. Spor Lisesi 0-3 Turhal Spor Salonu
6. Hafta
23-02 İsmail Burak Derindere - Samsun G.H.Y. Spor Lisesi 0-3 Osmancık Spor Salonu
24-02 Turhal Cumhuriyet Lisesi - Amasya Atatürk Lisesi 1-3 Turhal Spor Salonu
7. Hafta
03-03 Amasya Atatürk Lisesi - İsmail Burak Derindere 0-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
03-03 Samsun G.H.Y. Spor Lisesi - Tokat Gençlikspor 3-2 Atatürk Spor Salonu
8. Hafta
09-03 İsmail Burak Derindere - Turhal Cumhuriyet Lisesi 2-3 Osmancık Spor Salonu
10-03 Tokat Gençlikspor - Amasya Atatürk Lisesi 3-0 Hüseyin Akbaş Spor Salonu
9. Hafta
17-03 Amasya Atatürk Lisesi - Samsun G.H.Y. Spor Lisesi 0-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
17-03 Turhal Cumhuriyet Lisesi - Tokat Gençlikspor 0-3 Turhal Spor Salonu
10. Hafta
31-03 Samsun G.H.Y. Spor Lisesi - Turhal Cumhuriyet Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
31-03 Tokat Gençlikspor - İsmail Burak Derindere 3-1 Uzunburun Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Tokat Gençlikspor
8
7
1
23
6
22
2 Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
8
7
1
22
6
20
3 İsmail Burak Derindere Gençlikspor
8
2
6
13
18
8
4 Amasya Atatürk Lisesi
8
2
6
7
21
5
5 Turhal Cumhuriyet Anadolu Lisesi
8
2
6
7
21
5


Y GrubuDüzenle

1. Hafta
20-01 Abdullah Kepkep İ.Ö.O. - Adana İdman Yurdu 1-3 Kamil Ocak Spor Salonu
20-01 Dörtyol Belediyesi - Hatay Tedaş EDM 0-3 Dörtyol Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Adana İdman Yurdu - Dörtyol Belediyesi 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
27-01 Hatay Tedaş EDM - Abdullah Kepkep İ.Ö.O. 3-0 Antakya Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Hatay Tedaş EDM - Adana İdman Yurdu 3-0 Antakya Spor Salonu
03-02 Abdullah Kepkep İ.Ö.O. - Dörtyol Belediyesi 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
4. Hafta
24-02 Adana İdman Yurdu - Abdullah Kepkep İ.Ö.O. 3-0 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
24-02 Hatay Tedaş EDM - Dörtyol Belediyesi 3-0 Antakya Spor Salonu
5. Hafta
02-03 Abdullah Kepkep İ.Ö.O. - Hatay Tedaş EDM 0-3 Kamil Ocak Spor Salonu
03-03 Dörtyol Belediyesi - Adana İdman Yurdu 2-3 Dörtyol Spor Salonu
6. Hafta
10-03 Adana İdman Yurdu - Hatay Tedaş EDM 0-3 İMKB Anadolu Lisesi Spor Salonu
10-03 Dörtyol Belediyesi - Abdullah Kepkep İ.Ö.O. 3-1 Dörtyol Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Hatay Tedaş EDM
6
6
-
18
-
18
2 Adana İdman Yurdu
6
4
2
12
9
11
3 Dörtyol Belediyesi
6
1
5
5
16
4
4 Şehitkamil Abdullah Kepkep İlköğretim Okulu
6
1
5
5
15
3


Final gruplarıDüzenle

DüzceDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 Derince Belediyesi - Karabük Gençlik 3-0 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
14-04 Edirne Gençlik - İzmitspor 3-0 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
2. Maç
15-04 Karabük Gençlik - Edirne Gençlik 0-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
15-04 İzmitspor - Derince Belediyesi 0-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
3. Maç
16-04 İzmitspor - Karabük Gençlik 2-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
16-04 Derince Belediyesi - Edirne Gençlik 3-0 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Derince Belediyesi
3
3
-
9
-
9
2 Edirne Gençlikspor
3
2
1
6
3
6
3 Karabük Gençlikspor
3
1
2
3
8
2
4 İzmitspor
3
-
3
2
8
1

B Grubu

1. Maç
14-04 İzmit DSİ - Yalova Belediyesi 0-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
14-04 1923 Keşan Gençlik - Kocaeli Üniversitesi 2-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
2. Maç
15-04 Yalova Belediyesi - 1923 Keşan Gençlik 2-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
15-04 Kocaeli Üniversitesi - İzmit DSİ 3-1 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
3. Maç
16-04 Kocaeli Üniversitesi - Yalova Belediyesi 3-2 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu
16-04 İzmit DSİ - 1923 Keşan Gençlik 2-3 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kocaeli Üniversitesi
3
3
-
9
5
7
2 1923 Keşan Gençlikspor
3
2
1
8
7
5
3 Yalova Belediyesi
3
1
2
7
6
5
4 İzmit DSİ
3
-
3
3
9
1


FİNAL
16-04 Derince Belediyesi - Kocaeli Üniversitesi 3-0 Düzce 18 Temmuz Spor Salonu


KarabükDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 İstanbul BB - Anadolu Beşiktaşlılar 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
14-04 Samsun G.H.Y. Spor Lis. - Kümaşspor 2-3 Karabük Merkez Spor Salonu
2. Maç
15-04 Anadolu Beşiktaşlılar - Samsun G.H.Y. Spor Lis. 2-3 Karabük Merkez Spor Salonu
15-04 Kümaşspor - İstanbul BB 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
3. Maç
16-04 Samsun G.H.Y. Spor Lis. - İstanbul BB 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
16-04 Anadolu Beşiktaşlılar - Kümaşspor 3-1 Karabük Merkez Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İstanbul Büyükşehir Belediyespor
3
3
-
9
-
9
2 Anadolu Beşiktaşlılar
3
1
2
5
7
4
3 Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi
3
1
2
5
8
3
4 Kümaşspor
3
-
3
4
8
2

B Grubu

1. Maç
14-04 Bolu İnkılap İ.Ö.O. - 1907 Kanaryaspor 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
14-04 Serdivan Bosna Sancak - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
2. Maç
15-04 1907 Kanaryaspor - Serdivan Bosna Sancak 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
15-04 Eskişehir DSİ Bent - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
3. Maç
16-04 Serdivan Bosna Sancak - Bolu İnkılap İ.Ö.O. 3-1 Karabük Merkez Spor Salonu
16-04 1907 Kanaryaspor - Eskişehir DSİ Bent 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 1907 Kanaryaspor
3
3
-
9
-
9
2 Eskişehir DSİ Bentspor
3
2
1
6
3
6
3 Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültürspor
3
1
2
3
7
3
4 Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
3
-
3
1
9
0


FİNAL
16-04 İstanbul BB - 1907 Kanaryaspor 2-3 Karabük Merkez Spor Salonu


AydınDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 Beta Gençlik - Foça Belediyesi 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
14-04 Milas Belediyesi - USO Anadolu Lisesi 2-3 Karabük Merkez Spor Salonu
2. Maç
15-04 Foça Belediyesi - Milas Belediyesi 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
15-04 USO Anadolu Lisesi - Beta Gençlik 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
3. Maç
16-04 Milas Belediyesi - Beta Gençlik 1-3 Karabük Merkez Spor Salonu
16-04 Foça Belediyesi - USO Anadolu Lisesi 3-2 Karabük Merkez Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Beta Gençlikspor
3
3
-
9
1
9
2 Foça Belediyesi
3
2
1
6
5
4
3 Burdur USO Anadolu Lisesi
3
1
2
5
8
3
4 Milas Belediyesi
3
-
3
3
9
1

B Grubu

1. Maç
14-04 Antalya DSİ - Manisa Belediyesi 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
14-04 Marmaris Belediyesi - Özateş 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu
2. Maç
15-04 Manisa Belediyesi - Marmaris Belediyesi 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu
15-04 Özateş - Antalya DSİ 3-1 Karabük Merkez Spor Salonu
3. Maç
16-04 Marmaris Belediyesi - Antalya DSİ 3-1 Karabük Merkez Spor Salonu
16-04 Manisa Belediyesi - Özateş 3-0 Karabük Merkez Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Manisa Belediyesi
3
3
-
9
-
9
2 Özateş
3
2
1
6
4
6
3 Marmaris Belediyesi
3
1
2
3
7
3
4 Antalya DSİ
3
-
3
2
9
0


FİNAL
16-04 Beta Gençlik - Manisa Belediyesi 0-3 Karabük Merkez Spor Salonu


NiğdeDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 Ankara Kartalspor - Çukurova Efes 3-0 Niğde Bor Spor Salonu
14-04 Hatay Tedaş EDM - MEV Torosspor 0-3 Niğde Bor Spor Salonu
2. Maç
15-04 MEV Torosspor - Ankara Kartalspor 3-1 Niğde Bor Spor Salonu
15-04 Çukurova Efes - Hatay Tedaş EDM 3-0 Niğde Bor Spor Salonu
3. Maç
16-04 MEV Torosspor - Çukurova Efes 3-0 Niğde Bor Spor Salonu
16-04 Ankara Kartalspor - Hatay Tedaş EDM 3-0 Niğde Bor Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 MEV Torosspor
3
3
-
9
1
9
2 Ankara Kartalspor
3
2
1
7
3
6
3 Çukurova Efes
3
1
2
3
6
3
4 Hatay Tedaş EDM
3
-
3
-
9
0

B Grubu

1. Maç
14-04 Adana DSİ - Adana İdman Yurdu 3-0 Niğde Bor Spor Salonu
14-04 Aksaray Gençlik - Ermenek D.S. Gençlik 0-3 Niğde Bor Spor Salonu
2. Maç
15-04 Ermenek D.S. Gençlik - Adana DSİ 3-1 Niğde Bor Spor Salonu
15-04 Adana İdman Yurdu - Aksaray Gençlik 0-3 Niğde Bor Spor Salonu
3. Maç
16-04 Ermenek D.S. Gençlik - Adana İdman Yurdu 3-0 Niğde Bor Spor Salonu
16-04 Adana DSİ - Aksaray Gençlik 3-0 Niğde Bor Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Ermenek Doğa ve Su Sporları Gençlikspor
3
3
-
9
1
9
2 Adana DSİ
3
2
1
7
3
6
3 Aksaray Gençlikspor
3
1
2
3
6
3
4 Adana İdman Yurdu
3
-
3
-
9
0


FİNAL
16-04 MEV Torosspor - Ermenek D.S. Gençlik 2-3 Niğde Bor Spor Salonu


ElazığDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 Ordu Tenis İhtisas - Talasgücü Belediyesi 3-0 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
2. Maç
15-04 Talasgücü Belediyesi - Pertek Belediyesi 0-3 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
3. Maç
16-04 Ordu Tenis İhtisas - Pertek Belediyesi 3-2 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Ordu Tenis İhtisas
2
2
-
6
2
5
2 Pertek Belediyesi
2
1
1
5
3
4
3 Talasgücü Belediyesi
2
-
2
-
6
0
4 Mardin Belediyegücü
-
-
-
-
-
-

B Grubu

1. Maç
14-04 Geçit Belediyesi - Trabzon Akademi 0-3 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
14-04 Tokat Gençlik - Batman Eğitimspor 3-1 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
2. Maç
15-04 Batman Eğitimspor - Geçit Belediyesi 3-0 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
15-04 Trabzon Akademi - Tokat Gençlik 3-1 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
3. Maç
16-04 Batman Eğitimspor - Trabzon Akademi 0-3 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu
16-04 Geçit Belediyesi - Tokat Gençlik 0-3 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Trabzon Akademi
3
3
-
9
1
9
2 Tokat Gençlikspor
3
2
1
7
4
6
3 Batman Eğitimspor
3
1
2
4
6
3
4 Geçit Belediyesi
3
-
3
-
9
0


FİNAL
16-04 Ordu Tenis İhtisas - Trabzon Akademi 2-3 Elazığ Ahmet Aytar Spor Salonu


BursaDüzenle

A Grubu

1. Maç
14-04 Bahçelievler Bld. - Çerkezköy Tic. San. Odası 3-0 Bursa Atatürk Spor Salonu
14-04 Fen Bilimleri Koleji - Haydarpaşa Lisesi 2-3 Bursa Atatürk Spor Salonu
2. Maç
15-04 Çerkezköy Tic. San. Odası - Fen Bilimleri Koleji 3-0 Bursa Atatürk Spor Salonu
15-04 Haydarpaşa Lisesi - Bahçelievler Bld. 0-3 Bursa Atatürk Spor Salonu
3. Maç
16-04 Haydarpaşa Lisesi - Çerkezköy Tic. San. Odası 3-0 Bursa Atatürk Spor Salonu
16-04 Bahçelievler Bld. - Fen Bilimleri Koleji 3-0 Bursa Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bahçelievler Belediyesi
3
3
-
9
-
9
2 Haydarpaşa Lisesi
3
2
1
6
5
5
3 Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası
3
1
2
3
6
3
4 Fen Bilimleri Koleji
3
-
3
2
9
1

B Grubu

1. Maç
14-04 Kadıköy Gençlik - UPS 0-3 Bursa Atatürk Spor Salonu
2. Maç
15-04 UPS - Bandırma Beşiktaşlılar 3-0 Bursa Atatürk Spor Salonu
3. Maç
16-04 Bandırma Beşiktaşlılar - Kadıköy Gençlik 3-1 Bursa Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Maçı
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 UPS
2
2
-
6
-
6
2 Bandırma Beşiktaşlılar
2
1
1
3
4
3
3 Kadıköy Gençlikspor
2
-
2
1
6
0
4 Çerkezköy Atatürk İlköğretim Okulu
-
-
-
-
-
-


FİNAL
16-04 Bahçelievler Belediyesi - UPS 3-1 Bursa Atatürk Spor Salonu

KaynakçaDüzenle