Yetenek Sizsiniz Türkiye (5. sezon)

Yetenek Sizsiniz Türkiye (5. Sezon), Star TV'de yayınlanan, yapımcılığını Acun Medya'nın Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 5. sezonudur. Önceki iki sezonda jüri olan Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar bu sezon da devam ederken Sergen Yalçın ayrılmış, yerlerine ise Eser Yenenler gelmiştir. Sezonun ilk bölümü 21 Eylül 2013'te yayınlanmıştır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye (5. Sezon)
Yetenek Sizsiniz Türkiye logosu.png
Format Yarışma
Sunucu Acun Ilıcalı
Jüri Acun Ilıcalı
Hülya Avşar
Eser Yenenler
Ülke Türkiye
Dili Türkçe
Yapım
Yapımcı Acun Medya
Mekân İstanbul
Yayın bilgileri
Kanal Star TV
Yayın tarihi 21 Eylül 2013 (2013-09-21) - 1 Mart 2014 (2014-03-01)
Durumu Sezon Bitti

1. TurDüzenle

1. Tur 21 Eylül'deki birinci bölümle başlamış 15 Aralık'taki yirmi altıncı bölümle sona ermiştir.

2. TurDüzenle

İlk turu geçen yetenekler 21 Aralık - 9 Şubat'ta sergilendiler. Her gün 10-12 yarışmacıdan ilk üçü direkt finale yükseldi. 4. ve 5. yetenekler arasında jürinin kararıyla play-off yapıldı (Bazı istisnalar dışında). Oylar salondaki seyircilerin verdiği yüzdelik oranlarla belirlendi.

Renk açıklamaları:

       Üst tura çıkan isim
       Play-offa geçen isim
       Elenen isim
Bölüm Yarışmacı(lar) Yetenek Oy Oranları (%)
27. Bölüm (21 Aralık) Ayhan Öztürk Rap 98
Workout Turkey Akrobatik Dans 91
Cozurtan İkizler Dans 83
Emre Erdin Akıl Küpü 80
Hüseyin Kaan Kanar Dans 68
Volkan Tunç Sihirbazlık 66
Despise Dans Crew Dans 52
Lokman - Gurur - Alperen Rap ve Şarkı 40
Mehmet Başarır Freestyle 26
Fırat - Serhat Dans 23
Ahmet Sanğ Beatbox 12
28. Bölüm (22 Aralık) Mazlum Karalar Sihirbazlık 91
Msc Mıx Dans Dans 86
Street Kıngs Freestyle 77
Ayberk - Yunus Rap 71
Hamit Hayran Yumurta Sanatı 69
Görkem Metin Akıl 59
Dilay Tezel Akrobatik Dans 56
Çökelekli Dürüms Beatbox 55
Alican Adgu Dans 53
Es Kısa Film Skeç 43
Emrah - Metin - Gökhan Skeç 13
Nazlı Akçay[1] Dans
29. Bölüm (28 Aralık) Abdurmirza Uulu Azamat Dans 92
Cengiz Göğebakan ve Ali Haktam Resim 91
İskenderun Mikado Dans Dans 89
Türk Flair Barmen Show 72
Kubilay Göçli Şarkı 57
Ahmet Yusuf Kılıç Akrobatik Gösteri 55
Uğur Kocabıyıklıoğlu Dans 53
Baba - Oğul Şarkı 52
Harabe Production Rap 49
Karma Dövüş Sistemleri Dövüş Gösterisi 22
Gürcan Keleşoğlu Taklit 21
30. Bölüm (29 Aralık) Şahin Kendirci Şarkı 94
Mahmut Kotan ve Aksiyon Grubu Dövüş Gösterisi 88
Mersin Rainbow Dans 84
Oğuz Çakır Akrobatik Gösteri 81
Hasan Şen Heykel 70
Adem ve Orhan Dans 64
Hakan Burak Bozdoğan Denge 52
Ömer Uçar ve Hacı Mert Dans 39
Hamza Demirkaynak Resim 35
Emre Durmuş Taklit 27
Uçan Adamlar Beatbox 11
31. Bölüm (4 Ocak) Fuat Gök Resim 96
Moonstar Dans 94
Zeo Jaweed Rap 86
Mahdi Joumazadeh Meyve Süsleme 82
Ege Ritim Grubu Orkestra 61
Zahit ve Naci Dans 46
Ritim Hırsızları Dans ve İp Atlama 35
Salih Acar Stand Up 24
Muzaffer Turgut Dans 23
Ayşegül Akay Taklit ve Şarkı 13
Talha - Ömer Beatbox 11
Çağın ve Çağatay[2] Sihirbazlık
32. Bölüm (5 Ocak)[3] Dezertwinz Dans 89
Delivery Dogs Dans 87
Babak Salehpour Gargari Mekik 87
Ümit Uçur Basketbol 85
Eda Gündoğan Şarkı 78
Fırat Mısırlı Mum Sanatı 72
Ömer Türe Sihirbazlık 69
Batuhan Bayındır Dans 67
Kadir Kuru Taklit ve Skeç 38
Muhammet Çay Taklit 27
Gökhan ve Kader Rap ve Şarkı 22
33. Bölüm (11 Ocak) Mustafa Konuksever Resim 92
Arif Sevimli Stand Up 84
Samsun Extreme Akrobatik Gösteri 81
Dübeş Şarkı 72
Güney ve Samican Dans 60
Oldschool Freestyle Freestyle 47
Adana Gençlik Spor Kulübü Akrobatik Dans 47
Süleyman Akyol Dans 46
Ahmet Cankara Halka Gösterisi 40
Murat Bulut Şarkı 29
Cemre Delen Şarkı 18
Destur Skeç 7
34. Bölüm (12 Ocak) Game Of Gölge Gölge Sanatı 98
Fatih Kılcı Şarkı ve Dans 96
Mate ve Savaş Köpek ve Sahibi 82
Anıl Ünal Dans 73
Grup BSG Skeç 71
İbrahim Yıldız Kitap Okuma ve Ezberleme 67
Bonbon Dans Grubu Dans 66
Murad Kapusuz Taklit 66
Tolga Arslan Rap 47
Bard Şarkı 38
Grup Sim Sim Sanatı 37
Umut Aslan Beatbox 30
35. Bölüm (18 Ocak) Gizem Aşar ve Lobo Köpek ve Sahibi 91
Yunus Kral & Emosh & Salih Beatbox Şarkı ve Beatbox 85
3 Direkşın Skeç 74
Selami Yorulmaz Barmen Show 71
Marginal Street Dance Crew Dans 69
Ali Şahin Şarkı 67
Şükrü Çaba Cam Sanatı 41
Anıl Kazan Dans 38
Ezgi Aksan Şarkı ve Dans 38
Aslı - Muse Rap 24
Mehmet - Eşref - Recep Dans 11
Orkun ve Birkan Sihirbazlık 10
36. Bölüm (19 Ocak) Gürsel Yalçın Resim 98
Mithat & Mesut Jonglör 87
Sevgi Fırat Şarkı 74
Team 01 Dans 73
Görkem - Tugay Dans 63
Asım Biberci Beatbox 52
Oğuz Can İlk Rap 45
Nedim Güzel Sihirbazlık 41
Burçin - Nil Dans 38
Vahit Coşkungün Şarkı 26
Grup Kalan Skeç 25
37. Bölüm (20 Ocak) Crazy Eyes Crew Dans 93
Zülfikar & Hüseyin Komedi Dans 92
Muhammed Ali Satır Origami 85
Metin Çakar Kum Sanatı 82
Mert Karlı Şarkı 73
Grup Yeni Orkestra 64
Mert - Samet Beatbox 59
Ayşe - Eyüp Dans 33
Gökhan Kuruçay Freestyle 31
Miser Rap 17
Ahmet Yüksel Vücut Gösterisi 16
38. Bölüm (25 Ocak) Çetin & Boncuk Dans 93
Sagett Skeç 91
Sedat Çalımlı 3 Boyutlu Resim 89
Macro Rap 82
Mehmet Kandemir Cambazlık 80
Erol Beşli Taklit & Şarkı 67
Burak Khan Freestyle 54
Bodrum Pop Korosu Şarkı 53
Grup Light Dans 46
Nabel - Muzammil Dans 30
Cihan - Çağdaş - Onur Beatbox 22
39. Bölüm (26 Ocak) Enver Ertaş Sihirbazlık 87
Muhammed - Berna Dans 87
İzmir Extreme Akrobatik Gösteri 84
Özgün Halk Dansları Dans 83
Sayıl ve Okan Balon Gösterisi 80
Manisa CBU Jimnastik Akrobatik Dans 79
Grup Tapancka Orkestra 56
Yiğithan Yıldırım Resim 48
Mimus Pandomim 47
Özdemir & Süleyman Skeç 11
40. Bölüm (27 Ocak) Salih Bilgay Kara Resim 93
Grup Assa Dans 86
Jonglor Eddie Jonglor 84
Alptekin Dede ve Vino Köpek ve Sahibi 79
Ersin Ongeç ve Ekibi Dans 59
Sena Sevimligül Şarkı 43
Volkan Arıcı Dans 39
Ekin Avşar Dans 38
Emir Kadir Balcı Şarkı 38
Kübra - Kerem - Mehmet Taklit 23
Bubble Show[4] Balon Gösterisi
41. Bölüm (28 Ocak)[5] Mehmet - Muhammed - Semih Jonglör 95
Üstad-ı Komikler Skeç 93
Karışık Kebap Dans 93
Murathan Cettanır ve Burhan Baysan Show Balon Gösterisi 83
Koray ve Sergen Dans 81
Kadir Ulusal ve Dövüş Ekibi Dövüş Gösterisi 72
Dobra Rap 47
Arda Saraçoğulları Dans 40
Majör Şarkı 38
Stomp[4] Orkestra
42. Bölüm (1 Şubat)[6] Kuzeyin Uşakları Dans 90
Üsküdar Dans 89
Paşa ve Vedat Güreşen Köpek ve Sahibi 77
Sessiz Dans Dans 77
Grup Sulanbeyli Jimnastik 73
3+3 Skeç 69
Ömer Kura Elişi 64
Umut - Şeyma Dans 45
Samuray Hareket Rap 42
Ayşegül Özen Makyaj Sanatı 40
Batuhan & Doğukan Aşık [7] Beatbox
43. Bölüm (2 Şubat) Kıvanç - Burak Sihirbazlık 98
Çukurova Jimnastik Jimnastik 92
İstanbul Kafkas Dans 91
Finitolar Grubu Skeç 81
Deniz Onur Aslan Origami 74
Albatros Şarkı 61
Hayalet Choppers Resim 56
Adem ve Fatih Beatbox 48
Mert - Serkan Akrobasi 23
44. Bölüm (3 Şubat) İmza Rap 89
Mücahid - Erdoğan - Cüneyt Dövüş Gösterisi 83
Devin Dayan Sihirbazlık 81
Nazlı Akçay Dans 80
İzmir Flashmob Dans 79
İsmail Öztunç 3 Boyutlu Resim 79
Karadeniz Uşakları Dans 77
Yiğit Fazlı Erçelik Motor Gösterisi 50
Tufan Yükdağ Rap 34
Murat Çolak Taklit ve Şarkı 32
45. Bölüm (4 Şubat) Ghost Dogz Dans 93
İrem Okyay & Cash Köpek & Sahibi 90
Kartal Skaters Akrobatik Gösteri 72
Fatih Akyıldız Stand Up 69
Fuat Eren Bilgisayar Oyunu 65
Ahmetcan Taşal Dans 64
Batuhan & Doğukan Aşık Beatbox 64
Okan Ağkaya Beatbox 60
Fırat Bulgurcu Rap 49
Fatih Bank & Komedi Show Komedi ve Şarkı 11
46. Bölüm (8 Şubat) Hakan - Turgay - Cüneyt Skeç 86
Gökhan - Fatih - Onur Beatbox 79
Furkan - Turgay - Tayfun Resim 76
Sevinç & Selen Gürmen Dans 72
Adana Extreme Akrobatik Gösteri 71
Cengiz Saliev Mehmedov Şarkı & Dans 70
Elis Çakır & Ayken Dans Grubu Dans 63
Hendek Gençlik Orkestrası Orkestra & Şarkı 59
Yaşar Çataltepe Güç Gösterisi 46
Alican Harbi Funky Dans 38
Alperen Erkani Pandomim Sanatı 34
47. Bölüm (9 Şubat) Safa - Erhan - Feyyaz Skeç 90
Diamond Illusion Vol. 2 Sihirbazlık 81
Turabi Çamkıran Dövüş Gösterisi 76
Umut & Ethem Beatbox & Rap 75
Boogalo-Ra Dans 72
Futbolun Çavuşları Freestyle 70
Michael Dans 55
Erkan Tanrıverdi Vinç Gösterisi 52
Grup Senkron Şarkı 50

Play-offlarDüzenle

Play-offlarda jüri 2 yetenek arasında seçim yapar. Jürinin kararsız kalması durumunda seyirci oylaması yapılır. Bunun dışında 2 yeteneğin üst tura çıkması ya da 3. ve 4. yeteneğin eşitliği durumunda play-off yapılmaması gibi istisnalar da vardır.

Renk açıklamaları:

       Üst tura çıkan isim
       Elenen isim
Bölüm Kazanan Yetenek Oy Oranları (%) Kaybeden Yetenek Oy Oranları (%) Jürinin Kararı
Acun Hülya Eser
27. Bölüm (21 Aralık) Emre Erdin Akıl Küpü 80 Hüseyin Kaan Kanar Dans 68 Emre Erdin Emre Erdin Emre Erdin
28. Bölüm (22 Aralık) Ayberk - Yunus Rap 71 Hamit Hayran Yumurta Sanatı 69 Ayberk - Yunus Ayberk - Yunus Ayberk - Yunus
29. Bölüm (28 Aralık) Türk Flair Barmen Show 72 Kubilay Göçli Şarkı 57 Türk Flair Türk Flair Kubilay Göçli
30. Bölüm (29 Aralık) Oğuz Çakır Akrobatik Gösteri 81 Hasan Şen Heykel 70 Oğuz Çakır Oğuz Çakır Hasan Şen
31. Bölüm (4 Ocak) Mahdi Joumazadeh Meyve Süsleme 82 Ege Ritim Grubu Heykel 61 Mahdi Joumazadeh Mahdi Joumazadeh Ege Ritim Grubu
33. Bölüm (11 Ocak) Güney ve Samican Dans 60 Dübeş Şarkı 72 Güney ve Samican Dübeş Güney ve Samican
34. Bölüm (12 Ocak) Grup BSG Skeç 71 Anıl Ünal Dans 73 Grup BSG Anıl Ünal Grup BSG
35. Bölüm (18 Ocak) Selami Yorulmaz Barmen Show 71 Marginal Street Dance Crew Dans 69 Selami Yorulmaz Selami Yorulmaz Marginal Street Dance Crew
36. Bölüm (19 Ocak) Team 01 Dans 73 Görkem - Tugay Dans 63 Team 01 Görkem - Tugay Team 01
37. Bölüm (20 Ocak) Metin Çakar Kum Sanatı 82 Mert Karlı Şarkı 73 Metin Çakar Mert Karlı Metin Çakar
38. Bölüm (25 Ocak) Mehmet Kandemir Cambazlık 80 Macro Rap 82 Mehmet Kandemir Mehmet Kandemir Mehmet Kandemir
39. Bölüm (26 Ocak) Özgün Halk Dansları Dans 83 Sayıl ve Okan Balon Gösterisi 80 Özgün Halk Dansları Özgün Halk Dansları Özgün Halk Dansları
40. Bölüm (27 Ocak) Alptekin Dede ve Vino Köpek ve Sahibi 79 Ersin Onguç ve Ekibi Dans 59 Alptekin Dede ve Vino Alptekin Dede ve Vino Alptekin Dede ve Vino
43. Bölüm (2 Şubat) Finitolar Grubu Skeç 81 Deniz Onur Aslan Origami 74 Finitolar Grubu Deniz Onur Aslan Finitolar Grubu
44. Bölüm (3 Şubat) Nazlı Akçay
İzmir Flashmob
Dans 80
79
İsmail Öztunç 3 Boyutlu Resim 79 Nazlı Akçay Nazlı Akçay İzmir Flashmob
45. Bölüm (4 Şubat) Fatih Akyıldız Stand Up 69 Fuat Eren Bilgisayar Oyunu 65 Fatih Akyıldız Fatih Akyıldız Fuat Eren
46. Bölüm (8 Şubat) Sevinç & Selen Gürmen Dans 72 Adana Extreme Akrobatik Gösteri 71 Adana Extreme Sevinç & Selen Gürmen Sevinç & Selen Gürmen
47. Bölüm (9 Şubat) Boogalo-Ra Dans 72 Umut & Ethem Beatbox & Rap 75 Umut & Ethem Boogalo-Ra Boogalo-Ra

Yarı FinalDüzenle

İkinci turu geçen yetenekler 10-23 Şubat'ta sergilendiler. Her gün 10-12 yarışmacıdan ilk ikisi direkt finale yükseldi. 3. 4. ve 5. yetenekler arasında jürinin kararıyla play-off yapıldı (Bazı istisnalar dışında). Oylar salondaki seyircilerin verdiği yüzdelik oranlarla belirlendi.

Renk açıklamaları:

       Üst tura çıkan isim
       Play-offa geçen isim
       Elenen isim
Bölüm Yarışmacı(lar) Yetenek Oy Oranları (%)
48. Bölüm (10 Şubat) Fatih Jackson Dans 90
Sagett Skeç 86
Muhammed - Berna Dans 85
Devin Dayan Sihirbazlık 76
Zeo Jaweed Rap 75
Team 01 Dans 74
Salih Bilgay Kara Resim 73
Oğuz ve Hakan Çakır Akrobatik Gösteri 63
Vedat Güreşen ve Paşa Köpek ve Sahibi 46
Mahdi Joumazadeh Stand Up ve Karpuz Sanatı 19
49. Bölüm (11 Şubat) Zülfikar ve Hüseyin (Kamiller) Komedi Dans 93
İskenderun Mikado Dans Dans 91
Ayhan Öztürk Rap 84
Abdurmirza Uulu Azamat Dans 80
Mahmut Kotan ve Aksiyon Grubu Dövüş Gösterisi 74
Mustafa Konuksever Resim 73
Gizem Aşar ve Lobo Köpek ve Sahibi 69
Sevgi Fırat Şarkı 53
Cozurtan İkizler Dans 50
Türk Flair Barmen Show 42
50. Bölüm (15 Şubat) İrem Okyay ve Cash Köpek ve Sahibi 83
Kuzeyin Uşakları Dans 81
Sessiz Dans Dans 76
Street Kıngs Freestyle 68
Dıamond Illusion Vol. 2 Sihirbazlık 67
Üsküdar Dans 66
Dezertwinz Dans 52
İmza Rap 51
Turabi Çamkıran Dövüş Gösterisi 47
3 Dırekşın Skeç 45
Sevinç ve Bella Akrobatik Dans 36
Jonglor Eddie Jonglor 27
51. Bölüm (16 Şubat) Workout Turkey Akrobatik Dans 95
Game Of Gölge Gölge Oyunu 91
Mehmet - Muhammed - Semih Jonglör 89
Cengiz Göğebakan Resim 84
Macro Rap 81
Grup Assa Dans 77
Delivery Dogs Dans 73
Crazy Eyes Crew Dans 70
Selami Yorulmaz Barmen Show 69
Alptekin Dede ve Vino Köpek ve Sahibi 38
Yunus Kral & Salih Beatbox Şarkı 32
Üstad-ı Komikler Skeç 28
52. Bölüm (17 Şubat) Moonstar Dans 95
Grup BSG Skeç 89
Samsun Extreme Akrobatik Gösteri 84
MSC Mix Dans Dans 82
Çetin ve Boncuk Dans 78
Babak Salehpour Gargari Mekik 69
Mate ve Savaş Köpek ve Sahibi 64
Mazlum Karalar Sihirbazlık 43
53. Bölüm (18 Şubat) [8] Gürsel Yalçın Resim 94
Emre Erdin Akıl Küpü 91
Cambaz Mithat Show Cambazlık 86
Finitolar Grubu Skeç 86
Şahin Kendirci Şarkı 84
Metin Çakar Kum Sanatı 82
İzmir Extreme Akrobatik Gösteri 73
İstanbul Kafkas Dans 68
Nazlı Akçay Dans 62
Mersin Rainbow Dans 60
Karışık Kebap Dans 52
Enver Ertaş Sihirbazlık 46
Arif Sevimli Stand Up 32
54. Bölüm (23 Şubat) Kıvanç - Burak Sihirbazlık 95
Safa - Erhan - Feyyaz Skeç 90
Sedat Çalımlı Resim 88
İzmir Flashmob Dans 85
Ümit Uçur Basketbol 83
Ghost Dogz Dans 76
Gökhan - Fatih - Onur - Uğur Şarkı ve Beatbox 74
Abdurrahman - Erdoğan - Mücahit - Cüneyt Dövüş Gösterisi 72
Özgün Halk Dansları Dans 69
Çukurova Jimnastik Jimnastik 65
Boogalo-Ra Dans 63
Murathan Cettanır ve Burhan Baysan Show Balon Gösterisi 61
Kartal Skaters Akrobatik Gösteri 36

Play-offlarDüzenle

Play-offlarda jüri 3 yetenek arasında seçim yapar. Jürinin kararsız kalması durumunda seyirci oylaması yapılır. Bunun dışında 2 yeteneğin üst tura çıkması ya da 3. ve 4. yeteneğin eşitliği durumunda play-off yapılmaması gibi istisnalar da vardır.

Renk açıklamaları:

       Üst tura çıkan isim
       Elenen isim
Bölüm Kazanan Yetenek Kaybeden Yetenek Kaybeden Yetenek Jürinin Kararı
Acun Hülya Eser
48. Bölüm
(10 Şubat)
Muhammed ve Berna Dans Devin Dayan Sihirbazlık Zeo Jaweed Rap Zeo Jaweed Muhammed ve Berna Muhammed ve Berna
49. Bölüm
(11 Şubat)
Ayhan Öztürk Rap Abdurmirza Uulu Azamat Dans Mahmut Kotan ve Aksiyon Grubu Dövüş Gösterisi Mahmut Kotan ve Aksiyon Grubu Ayhan Öztürk Ayhan Öztürk
50. Bölüm
(15 Şubat)
Street Kıngs Freestyle Dıamond Illusion Vol. 2 Sihirbazlık Üsküdar Dans Street Kıngs Street Kıngs Üsküdar
51. Bölüm
(16 Şubat) [9]
Mehmet - Muhammed - Semih Jonglör Cengiz Göğebakan Resim Macro Rap Mehmet - Muhammed - Semih Macro Cengiz Göğebakan
52. Bölüm
(17 Şubat) [10]
Samsun Extreme Akrobatik Gösteri MSC Mix Dans Dans Çetin ve Boncuk Dans Samsun Extreme Çetin ve Boncuk MSC Mix Dans
54. Bölüm
(23 Şubat)
İzmir Flashmob Dans Ümit Uçur Basketbol Ghost Dogz Dans Ümit Uçur İzmir Flashmob İzmir Flashmob

FinalDüzenle

Yarı finali geçen 24 yetenek 24 ve 25 Şubat'ta sergilendiler. Önce 2 gün içinde finale kalan yeteneklerden 2 tanesi seçildi. Sonra 20 dakikalık süre içinde verilen SMS'lerle şampiyon belirlendi.

Renk açıklamaları:

       Kazanan isim
       Finalist isim
Bölüm Yarışmacı(lar) Yetenek
55. Bölüm (24 Şubat) Kuzeyin Uşakları Dans
Game Of Gölge Gölge Sanatı
Sessiz Dans Dans
Safa - Erhan - Feyyaz Skeç
İskenderun Mikado Dans Dans
Emre Erdin Akıl Küpü
Mehmet - Muhammed - Semih Jonglör
İzmir Flashmob Dans
Grup BSG Skeç
Samsun Extreme Akrobatik Gösteri
Ayhan Öztürk Rap
Sedat Çalımlı Resim
Cambaz Mithat Show Cambazlık
Zülfikar ve Hüseyin (Kamiller) Komedi Dans
Muhammed - Berna Dans
56. Bölüm (25 Şubat) Moonstar Dans
Fatih Jackson Dans
Finitolar Grubu Skeç
Workout Turkey Akrobatik Dans
Sagett Skeç
İrem Okyay ve Cash Köpek ve Sahibi
Kıvanç - Burak Sihirbazlık
Gürsel Yalçın Resim
Street Kings Freestyle

Yetenek Sizsiniz ÇılgınlarDüzenle

Finalden hemen sonra; 1 Mart'ta Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ilk 5 sezonu içindeki en ilginç yarışmacılar davet edildi ve onlar içi bir özel bölüm hazırlandı. 10 yetenek gösterildi ve seyirci oylaması kullanıldı.

Bölüm Yarışmacı(lar) Yetenek Oy Oranları (%)
57. Bölüm (1 Mart) Samir Demirel Barmen Show 84
Kadir Güven Dans 82
Nurullah Selim Dans 75
Mehmet Yücel Taklit 56
İhsan Şakir Güç Gösterisi 46
Müjdat Kazancı Nunçaku 36
Hasan Chobani Güç Gösterisi 32
Hasan Çakmak Sihirbazlık 26
Murad Kapusuz Taklit 23
İsmet Bilgi Dans 5

Play-offDüzenle

En başarılı 3 kişi arasında ikinci bir seyirci oylaması yapıldı.

Bölüm Yarışmacı(lar) Yetenek Oy Oranları (%)
57. Bölüm (1 Mart) Samir Demirel Barmen Show 72
Kadir Güven Dans 66
Nurullah Selim Dans 64

NotlarDüzenle

  1. ^ Nazlı Akçay'ın performansından sonra Acun oylama yapmak yerine ileri bir tarihe almaya karar verdi.
  2. ^ Acun Çağın ve Çağatay'ın misafir olarak oylanmamalarına karar verdi.
  3. ^ Ümit Uçur ve Eda Gündoğan'ın yüzdelik oranları çok yüksek olduğu için (85-78) ikisi de Acun ikisinin de üst tura çıkmasına karar verdi.
  4. ^ a b Yarışmaya misafir olarak katıldılar.
  5. ^ Murathan Cettanır ve Burhan Baysan Show & Koray ve Sergen'in yüzdelik oranları çok yüksek olduğu için (83-81) ikisi de Acun ikisinin de üst tura çıkmasına karar verdi.
  6. ^ Üçüncü olan Paşa ve Vedat Güreşen ve dördüncü olan Sessiz Dans aynı puanı aldığı için 4. ve 5. arasında play-off yapılmamasına karar verildi.
  7. ^ Doğukan Aşık Yetenek Sizsiniz Türkiye'de ikinci tur performansını ağabeyinin izin alamaması nedeniyle tek başına sergiledi. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, arzu ederse ağabeyinin izin alabileceği bir gün yeniden performanslarını sergileyebileceklerini belirtti.
  8. ^ Üçüncü olan Cambaz Mithat Show ve dördüncü olan Finitolar Grubu aynı puanı aldığı için 4. 5. ve 6. arasında play-off yapılmamasına karar verildi.
  9. ^ Tüm jüri üyeleri birer yetenek seçince kararı seyirci oylamasına bıraktılar. 67-65-47 oranlarıyla Mehmet - Muhammed - Semih kazandı.
  10. ^ Tüm jüri üyeleri birer yetenek seçince kararı seyirci oylamasına bıraktılar. 69-66-63 oranlarıyla Samsun Extreme kazandı.