2013-14 Türkiye Bayanlar İkinci Voleybol Ligi

Türkiye Deplasmanlı Bayanlar İkinci Voleybol Ligi 2013-14 sezonu, 27 şehirden 45 takımın 4 grupta katıldığı lig deplasmanlı normal lig + Play-Off usulüne göre oynandı. Play-Off maçları sonunda Antalya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yeni Hendekspor, Yeşil Bayramiç ve Ordu Türk Telekom kulüpleri Türkiye Bayanlar Birinci Voleybol Ligi'ne yükselirken, Marmaris Belediyesi, Kuşadası Gençlik, 1907 Kanaryaspor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, Haydarpaşa Lisesi, Konya Gençlikspor, Dicle Üniversitesi Sağlık Kültür, Ra Spor, Bereketlispor, Derince Belediyesi, 1923 Keşan Gençlik, Karamangücü Gençlik, Kayseri İl Özel İdare, Kocaeli Üniversitesi ve Hitit Üniversitesi kulüpleri ise bölgesel lige düşmüşlerdir.

Not : Ordu Türk Telekom kulübü normal sezon sonunda bir üst lige yükselme hakkı kazanamasa da bir üst ligden çekilen takımların yerine lige alınmıştır.

Lige katılan takımlarDüzenle

StatüDüzenle

1. ETAP :
Bayanlarda dört grupta (45 takım) iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Müsabakalar sonunda tüm gruplarda 1 ve 2.sırayı alan toplam 8 takım finale yükselir.

LİGDEN DÜŞME :
Bayanlarda 12 takımlı gruplarda son iki sırayı alan takımlar, diğer gruplarda son sırayı alan takımlar mahalli lige düşerler.

FİNAL ETABI :
4 grubun 1 ve 2. sırasını alan 8 takım, A grubunda A1, C1, B2 ve D2 şeklinde, B grubunda ise B1, D1, A2 ve C2 takımlarından oluşur. İki gruptaki takımlar tek devreli lig usulü TURNUVA maçları oynarlar. Gruplarda 1. ve 2.sırayı alan toplam 4 takım bir üst lige yükselir.

PUANLAMA SİSTEMİ :
Bu sistemde önceden belirlenmiş fikstüre göre, kulüp takımlarına puan esasına göre birbirleri ile seri müsabakalar yaptırılır ve müsabaka sonucu elde edilen puanlara göre sıralama yapılır.
3 – 0 ve 3 – 1 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (3) puan,
3 – 2 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (2) puan,
2 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (1) puan,
1 – 3 ve 0 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (0) puan verilir.

Hükmen mağlubiyetlerde toplam puandan (1) puan düşürülür. Hükmen galibiyet alan takımın toplam puanına (3) puan eklenir.

Bir veya birkaç takım tarafından kazanılan puanların eşitliği halinde, sıralama; kazanılan maç sayısına göre belirlenir. Kazandığı maç sayısı fazla olan takım üst sırada yer alır. Kazanılan maç sayısına göre eşitliğin bozulmaması halinde; set averajı uygulanır. Bu uygulamada puanları eşit olan takımların müsabakalar sonunda aldıkları setlerin toplamı, verdikleri setlerin toplamına bölünür. Sıralama, büyük sayıya sahip olan takım üst sırada yer alacak şekilde yapılır. Eşitliğin kazanılan set sayılarına göre de devam etmesi halinde; eşitliği devam eden takımların yaptıkları tüm müsabakalar sonunda aldıkları sayıların toplamı, verdikleri sayıların toplamına bölünür. Takımlar, çıkan sayının büyüklüğüne göre yukarıdan aşağıya sıralanır. Eşitlik yine de bozulmamışsa bu durumdaki takımların kendi aralarında yaptıkları müsabakalardaki maç, puan, set ve sayı averajına sıra ile başvurularak sıralama belirlenir.

A GrubuDüzenle

1. Hafta
27-10 Kepez Belediyesi - Yeşil Bayramiç 0-3 Kepez Spor Salonu
27-10 Kuşadası Gençlik - Marmaris Belediyesi 0-3 Uğur İnan Spor Salonu
27-10 İzmir Büyükşehir - Bursaspor 3-2 Atatürk Spor Salonu
27-10 Ra Spor - Bereketlispor 3-0 Atatürk Spor Salonu
27-10 Alaşehir Belediyesi - Gelişim Koleji 3-0 Alaşehir Spor Salonu
27-10 Manisa Belediyesi - Antalya Büyükşehir 0-3 Çok Amaçlı Spor Salonu
2. Hafta
03-11 Antalya Büyükşehir - Ra Spor 3-2 Antalya Spor Salonu
03-11 Bursaspor - Alaşehir Belediyesi 3-0 Çekirge Spor Salonu
03-11 Yeşil Bayramiç - Manisa Belediyesi 3-0 Bayramiç Spor Salonu
03-11 Bereketlispor - İzmir Büyükşehir 1-3 Hasan Güngör Spor Salonu
03-11 Gelişim Koleji - Kuşadası Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-11 Marmaris Belediyesi - Kepez Belediyesi 1-3 Orhan Aydın Spor Salonu
3. Hafta
10-11 Antalya Büyükşehir - Yeşil Bayramiç 3-0 Atatürk Salonu
10-11 Kepez Belediyesi - Gelişim Koleji 3-0 Kepez Spor Salonu
10-11 Kuşadası Gençlik - Bursaspor 0-3 Uğur İnan Spor Salonu
10-11 Ra Spor - İzmir Büyükşehir 3-1 Atatürk Spor Salonu
10-11 Alaşehir Belediyesi - Bereketlispor 3-0 Alaşehir Spor Salonu
10-11 Manisa Belediyesi - Marmaris Belediyesi 3-0 Çok Amaçlı Spor Salonu
4. Hafta
13-11 Bursaspor - Kepez Belediyesi 3-0 Çekirge Spor Salonu
13-11 Yeşil Bayramiç - Ra Spor 3-1 Bayramiç Spor Salonu
13-11 Bereketlispor - Kuşadası Gençlik 3-0 Hasan Güngör Spor Salonu
13-11 İzmir Büyükşehir - Alaşehir Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
13-11 Gelişim Koleji - Manisa Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
13-11 Marmaris Belediyesi - Antalya Büyükşehir 0-3 Orhan Aydın Spor Salonu
5. Hafta
17-11 Antalya Büyükşehir - Gelişim Koleji 3-1 Atatürk Spor Salonu
17-11 Kepez Belediyesi - Bereketlispor 3-1 Kepez Spor Salonu
17-11 Kuşadası Gençlik - İzmir Büyükşehir 1-3 Uğur İnan Spor Salonu
17-11 Yeşil Bayramiç - Marmaris Belediyesi 3-0 Bayramiç Spor Salonu
17-11 Ra Spor - Alaşehir Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
17-11 Manisa Belediyesi - Bursaspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
24-11 Bursaspor - Antalya Büyükşehir 0-3 Çekirge Spor Salonu
24-11 Bereketlispor - Manisa Belediyesi 0-3 Hasan Güngör Spor Salonu
24-11 İzmir Büyükşehir - Kepez Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
24-11 Gelişim Koleji - Yeşil Bayramiç 1-3 Atatürk Spor Salonu
24-11 Alaşehir Belediyesi - Kuşadası Gençlik 3-0 Alaşehir Spor Salonu
24-11 Marmaris Belediyesi - Ra Spor 0-3 Orhan Aydın Spor Salonu
7. Hafta
01-12 Antalya Büyükşehir - Bereketlispor 3-0 Atatürk Spor Salonu
01-12 Kepez Belediyesi - Alaşehir Belediyesi 1-3 Kepez Spor Salonu
01-12 Yeşil Bayramiç - Bursaspor 3-1 Bayramiç Spor Salonu
01-12 Ra Spor - Kuşadası Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
01-12 Manisa Belediyesi - İzmir Büyükşehir 3-1 Atatürk Spor Salonu
01-12 Marmaris Belediyesi - Gelişim Koleji 3-1 Orhan Aydın Spor Salonu
8. Hafta
07-12 Gelişim Koleji - Ra Spor 0-3 Atatürk Spor Salonu
08-12 Kuşadası Gençlik - Kepez Belediyesi 3-2 Uğur İnan Spor Salonu
08-12 Bursaspor - Marmaris Belediyesi 3-0 Çekirge Spor Salonu
08-12 Bereketlispor - Yeşil Bayramiç 0-3 Hasan Güngör Spor Salonu
08-12 İzmir Büyükşehir - Antalya Büyükşehir 1-3 Atatürk Spor Salonu
08-12 Alaşehir Belediyesi - Manisa Belediyesi 3-1 Alaşehir Spor Salonu
9. Hafta
15-12 Antalya Büyükşehir - Alaşehir Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
15-12 Yeşil Bayramiç - İzmir Büyükşehir 3-2 Bayramiç Spor Salonu
15-12 Ra Spor - Kepez Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
15-12 Gelişim Koleji - Bursaspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
15-12 Manisa Belediyesi - Kuşadası Gençlik 3-0 Çok Amaçlı Spor Salonu
15-12 Marmaris Belediyesi - Bereketlispor 2-3 Orhan Aydın Spor Salonu
10. Hafta
22-12 Kepez Belediyesi - Manisa Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
22-12 Kuşadası Gençlik - Antalya Büyükşehir 0-3 Uğur İnan Spor Salonu
22-12 Bursaspor - Ra Spor 3-0 Çekirge Spor Salonu
22-12 Bereketlispor - Gelişim Koleji 2-3 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
22-12 İzmir Büyükşehir - Marmaris Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
22-12 Alaşehir Belediyesi - Yeşil Bayramiç 1-3 Alaşehir Spor Salonu
11. Hafta
29-12 Antalya Büyükşehir - Kepez Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
29-12 Bursaspor - Bereketlispor 3-1 Çekirge Spor Salonu
29-12 Yeşil Bayramiç - Kuşadası Gençlik 3-1 Bayramiç Spor Salonu
29-12 Ra Spor - Manisa Belediyesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
29-12 Marmaris Belediyesi - Alaşehir Belediyesi 3-1 Orhan Aydın Spor Salonu
30-12 Gelişim Koleji - İzmir Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
12. Hafta
11-01 Gelişim Koleji - Alaşehir Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
12-01 Antalya Büyükşehir - Manisa Belediyesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
12-01 Bursaspor - İzmir Büyükşehir 3-2 Çekirge Spor Salonu
12-01 Yeşil Bayramiç - Kepez Belediyesi 3-1 Bayramiç Spor Salonu
12-01 Bereketlispor - Ra Spor 0-3 Hasan Güngör Spor Salonu
12-01 Marmaris Belediyesi - Kuşadası Gençlik 1-3 Orhan Aydın Spor Salonu
13. Hafta
18-01 Ra Spor - Antalya Büyükşehir 1-3 Atatürk Spor Salonu
19-01 Kepez Belediyesi - Marmaris Belediyesi 3-0 Kepez Spor Salonu
19-01 Kuşadası Gençlik - Gelişim Koleji 0-3 Kuşadası Spor Salonu
19-01 İzmir Büyükşehir - Bereketlispor 3-0 Atatürk Spor Salonu
19-01 Alaşehir Belediyesi - Bursaspor 0-3 Alaşehir Spor Salonu
19-01 Manisa Belediyesi - Yeşil Bayramiç 3-0 Atatürk Spor Salonu
14. Hafta
25-01 Bursaspor - Kuşadası Gençlik 3-0 Çekirge Spor Salonu
25-01 Yeşil Bayramiç - Antalya Büyükşehir 1-3 Bayramiç Spor Salonu
25-01 Gelişim Koleji - Kepez Belediyesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
25-01 İzmir Büyükşehir - Ra Spor 1-3 Atatürk Spor Salonu
26-01 Bereketlispor - Alaşehir Belediyesi 3-0 Hasan Güngör Spor Salonu
26-01 Marmaris Belediyesi - Manisa Belediyesi 0-3 Orhan Aydın Spor Salonu
15. Hafta
02-02 Antalya Büyükşehir - Marmaris Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
02-02 Kepez Belediyesi - Bursaspor 1-3 Atatürk Spor Salonu
02-02 Kuşadası Gençlik - Bereketlispor 0-3 Uğur İnan Spor Salonu
02-02 Alaşehir Belediyesi - İzmir Büyükşehir 0-3 Alaşehir Spor Salonu
03-02 Manisa Belediyesi - Gelişim Koleji 3-1 Atatürk Spor Salonu
04-02 Ra Spor - Yeşil Bayramiç 1-3 Atatürk Spor Salonu
16. Hafta
12-02 Bursaspor - Manisa Belediyesi 3-2 Çekirge Spor Salonu
12-02 Bereketlispor - Kepez Belediyesi 3-1 Hasan Güngör Spor Salonu
12-02 Gelişim Koleji - Antalya Büyükşehir 2-3 Atatürk Spor Salonu
12-02 İzmir Büyükşehir - Kuşadası Gençlik 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
12-02 Alaşehir Belediyesi - Ra Spor 0-3 Alaşehir Spor Salonu
12-02 Marmaris Belediyesi - Yeşil Bayramiç 0-3 Orhan Aydın Spor Salonu
17. Hafta
15-02 Ra Spor - Marmaris Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
16-02 Antalya Büyükşehir - Bursaspor 3-0 Atatürk Spor Salonu
16-02 Kepez Belediyesi - İzmir Büyükşehir 3-1 Kepez Spor Salonu
16-02 Kuşadası Gençlik - Alaşehir Belediyesi 0-3 (H) Uğur İnan Spor Salonu
16-02 Yeşil Bayramiç - Gelişim Koleji 3-0 Bayramiç Spor Salonu
16-02 Manisa Belediyesi - Bereketlispor 3-0 Atatürk Spor Salonu
18. Hafta
23-02 Bursaspor - Yeşil Bayramiç 3-1 Çekirge Spor Salonu
23-02 Bereketlispor - Antalya Büyükşehir 1-3 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
23-02 Gelişim Koleji - Marmaris Belediyesi 3-2 Atatürk Spor Salonu
23-02 İzmir Büyükşehir - Manisa Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
23-02 Alaşehir Belediyesi - Kepez Belediyesi 0-3 Alaşehir Spor Salonu
19. Hafta
01-03 Ra Spor - Gelişim Koleji 0-3 Atatürk Spor Salonu
02-03 Antalya Büyükşehir - İzmir Büyükşehir 3-0 Atatürk Spor Salonu
02-03 Yeşil Bayramiç - Bereketlispor 3-1 Anafartalar Spor Salonu
02-03 Marmaris Belediyesi - Bursaspor 1-3 Orhan Aydın Spor Salonu
03-03 Manisa Belediyesi - Alaşehir Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
20. Hafta
08-03 Bursaspor - Gelişim Koleji 3-1 Çekirge Spor Salonu
09-03 Kepez Belediyesi - Ra Spor 0-3 Kepez Spor Salonu
09-03 Bereketlispor - Marmaris Belediyesi 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
09-03 İzmir Büyükşehir - Yeşil Bayramiç 1-3 Atatürk Spor Salonu
09-03 Alaşehir Belediyesi - Antalya Büyükşehir 0-3 Alaşehir Spor Salonu
21. Hafta
15-03 Ra Spor - Bursaspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
16-03 Yeşil Bayramiç - Alaşehir Belediyesi 3-0 Anafartalar Spor Salonu
16-03 Gelişim Koleji - Bereketlispor 3-2 Atatürk Spor Salonu
16-03 Manisa Belediyesi - Kepez Belediyesi 3-0 Çok Amaçlı Spor Salonu
16-03 Marmaris Belediyesi - İzmir Büyükşehir 1-3 Orhan Aydın Spor Salonu
22. Hafta
20-03 Kepez Belediyesi - Antalya Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
20-03 Bereketlispor - Bursaspor 0-3 Hasan Güngör Spor Salonu
20-03 İzmir Büyükşehir - Gelişim Koleji 3-1 Atatürk Spor Salonu
20-03 Alaşehir Belediyesi - Marmaris Belediyesi 3-0 (H) Alaşehir Spor Salonu
20-03 Manisa Belediyesi - Ra Spor 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Antalya Büyükşehir Belediyesi
21
21
-
63
11
60
2 Yeşil Bayramiç
21
17
4
53
23
50
3 Manisa Belediyesi
21
15
6
52
21
48
4 Bursaspor
21
16
5
51
24
47
5 Ra Spor
21
12
9
43
32
36
6 İzmir Büyükşehir Belediyesi
21
11
10
44
38
34
7 Alaşehir Belediyesi
21
7
14
24
46
20
8 Kepez Belediyesi
21
6
15
27
48
20
9 Gelişim Koleji
21
7
14
29
50
18
10 Bereketlispor
21
5
16
24
51
16
11 Marmaris Belediyesi
21
3
18
16
56
10
12 Kuşadası Gençlik
11
1
10
6
32
2
Düşenler


B GrubuDüzenle

1. Hafta
25-10 1907 Kanaryaspor - İbrahim Turhan Lisesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
27-10 1923 Keşan Gençlik - UPS 0-3 Keşan Spor Salonu
27-10 İstanbul Büyükşehir - Bahçelievler Bld. 3-2 Haldun Alagaş Spor Salonu
27-10 Silivrispor - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Silivri Spor Salonu
27-10 Yeni Hendekspor - Bahçelievler Voleybol 3-0 Hendek Spor Salonu
2. Hafta
03-11 Bahçelievler Voleybol - 1923 Keşan Gençlik 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
03-11 Bahçelievler Bld. - Silivrispor 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
03-11 İbrahim Turhan Lisesi - Yeni Hendekspor 0-3 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
03-11 Derince Belediyesi - İstanbul Büyükşehir 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
03-11 Çiftlikköy Belediyesi - 1907 Kanaryaspor 3-1 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
10-11 1923 Keşan Gençlik - İbrahim Turhan Lisesi 2-3 Keşan Spor Salonu
10-11 1907 Kanaryaspor - Yeni Hendekspor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
10-11 İstanbul Büyükşehir - UPS 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
10-11 Silivrispor - Derince Belediyesi 2-3 Silivri Spor Salonu
10-11 Çiftlikköy Belediyesi - Bahçelievler Bld. 2-3 Merkez Spor Salonu
4. Hafta
13-11 Bahçelievler Bld. - 1907 Kanaryaspor 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
13-11 Bahçelievler Voleybol - İstanbul Büyükşehir 0-3 Hasan Doğan Spor Salonu
13-11 UPS - Silivrispor 2-3 UPS Spor Salonu
13-11 Derince Belediyesi - Çiftlikköy Belediyesi 3-2 Derince Spor Salonu
13-11 Yeni Hendekspor - 1923 Keşan Gençlik 3-0 Hendek Spor Salonu
5. Hafta
17-11 1907 Kanaryaspor - 1923 Keşan Gençlik 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
17-11 İstanbul Büyükşehir - İbrahim Turhan Lisesi 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
17-11 Bahçelievler Bld. - Derince Belediyesi 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
17-11 Silivrispor - Bahçelievler Voleybol 1-3 Silivri Spor Salonu
17-11 Çiftlikköy Belediyesi - UPS 1-3 Merkez Spor Salonu
6. Hafta
24-11 Bahçelievler Voleybol - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
24-11 İbrahim Turhan Lisesi - Silivrispor 3-2 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
24-11 UPS - Bahçelievler Bld. 3-1 UPS Spor Salonu
24-11 Derince Belediyesi - 1907 Kanaryaspor 3-0 Derince Spor Salonu
24-11 Yeni Hendekspor - İstanbul Büyükşehir 3-2 Hendek Spor Salonu
7. Hafta
01-12 İstanbul Büyükşehir - 1923 Keşan Gençlik 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
01-12 Bahçelievler Bld. - Bahçelievler Voleybol 2-3 Hasan Doğan Spor Salonu
01-12 Silivrispor - Yeni Hendekspor 1-3 Silivri Spor Salonu
01-12 Derince Belediyesi - UPS 2-3 Derince Spor Salonu
01-12 Çiftlikköy Belediyesi - İbrahim Turhan Lisesi 1-3 Merkez Spor Salonu
8. Hafta
07-12 1923 Keşan Gençlik - Silivrispor 1-3 Keşan Spor Salonu
08-12 Bahçelievler Voleybol - Derince Belediyesi 0-3 Hasan Doğan Spor Salonu
08-12 İbrahim Turhan Lisesi - Bahçelievler Bld. 3-1 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
08-12 UPS - 1907 Kanaryaspor 3-1 UPS Spor Salonu
08-12 Yeni Hendekspor - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Hendek Spor Salonu
9. Hafta
14-12 UPS - Bahçelievler Voleybol 2-3 UPS Spor Salonu
15-12 1907 Kanaryaspor - İstanbul Büyükşehir 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
15-12 Bahçelievler Bld. - Yeni Hendekspor 1-3 Hasan Doğan Spor Salonu
15-12 Derince Belediyesi - İbrahim Turhan Lisesi 3-1 Derince Spor Salonu
15-12 Çiftlikköy Belediyesi - 1923 Keşan Gençlik 0-3 Merkez Spor Salonu
10. Hafta
22-12 1923 Keşan Gençlik - Bahçelievler Bld. 0-3 Keşan Spor Salonu
22-12 İstanbul Büyükşehir - Silivrispor 3-1 Haldun Alagaş Spor Salonu
22-12 Bahçelievler Voleybol - 1907 Kanaryaspor 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
22-12 İbrahim Turhan Lisesi - UPS 2-3 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
22-12 Yeni Hendekspor - Derince Belediyesi 3-0 Hendek Spor Salonu
11. Hafta
29-12 1907 Kanaryaspor - Silivrispor 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
29-12 Bahçelievler Voleybol - İbrahim Turhan Lisesi 3-2 Hasan Doğan Spor Salonu
29-12 UPS - Yeni Hendekspor 1-3 UPS Spor Salonu
29-12 Derince Belediyesi - 1923 Keşan Gençlik 3-1 Derince Spor Salonu
29-12 Çiftlikköy Belediyesi - İstanbul Büyükşehir 0-3 Merkez Spor Salonu
12. Hafta
12-01 Bahçelievler Voleybol - Yeni Hendekspor 1-3 Hasan Doğan Spor Salonu
12-01 Bahçelievler Bld. - İstanbul Büyükşehir 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
12-01 İbrahim Turhan Lisesi - 1907 Kanaryaspor 3-1 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
12-01 UPS - 1923 Keşan Gençlik 3-0 UPS Spor Salonu
12-01 Çiftlikköy Belediyesi - Silivrispor 1-3 Merkez Spor Salonu
13. Hafta
18-01 1907 Kanaryaspor - Çiftlikköy Belediyesi 3-2 TVF 50. Yıl Spor Salonu
19-01 1923 Keşan Gençlik - Bahçelievler Voleybol 2-3 Keşan Spor Salonu
19-01 İstanbul Büyükşehir - Derince Belediyesi 3-1 Haldun Alagaş Spor Salonu
19-01 Silivrispor - Bahçelievler Bld. 2-3 Silivri Spor Salonu
19-01 Yeni Hendekspor - İbrahim Turhan Lisesi 3-0 Hendek Spor Salonu
14. Hafta
26-01 Bahçelievler Bld. - Çiftlikköy Belediyesi 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
26-01 İbrahim Turhan Lisesi - 1923 Keşan Gençlik 3-0 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
26-01 UPS - İstanbul Büyükşehir 2-3 UPS Spor Salonu
26-01 Derince Belediyesi - Silivrispor 2-3 Derince Spor Salonu
26-01 Yeni Hendekspor - 1907 Kanaryaspor 3-0 Hendek Spor Salonu
15. Hafta
02-02 1907 Kanaryaspor - Bahçelievler Bld. 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
02-02 İstanbul Büyükşehir - Bahçelievler Voleybol 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
02-02 Silivrispor - UPS 1-3 Silivri Spor Salonu
02-02 Çiftlikköy Belediyesi - Derince Belediyesi 3-1 Merkez Spor Salonu
04-02 1923 Keşan Gençlik - Yeni Hendekspor 2-3 Keşan Spor Salonu
16. Hafta
12-02 1923 Keşan Gençlik - 1907 Kanaryaspor 3-0 Keşan Spor Salonu
12-02 Bahçelievler Voleybol - Silivrispor 1-3 Hasan Doğan Spor Salonu
12-02 İbrahim Turhan Lisesi - İstanbul Büyükşehir 0-3 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
12-02 UPS - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 UPS Spor Salonu
12-02 Derince Belediyesi - Bahçelievler Bld. 3-0 Derince Spor Salonu
17. Hafta
15-02 1907 Kanaryaspor - Derince Belediyesi 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
16-02 İstanbul Büyükşehir - Yeni Hendekspor 3-2 Haldun Alagaş Spor Salonu
16-02 Bahçelievler Bld. - UPS 3-2 Hasan Doğan Spor Salonu
16-02 Silivrispor - İbrahim Turhan Lisesi 3-2 Silivri Spor Salonu
16-02 Çiftlikköy Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 3-2 Merkez Spor Salonu
18. Hafta
23-02 1923 Keşan Gençlik - İstanbul Büyükşehir 2-3 Keşan Spor Salonu
23-02 Bahçelievler Voleybol - Bahçelievler Bld. 0-3 Hasan Doğan Spor Salonu
23-02 İbrahim Turhan Lisesi - Çiftlikköy Belediyesi 3-2 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
23-02 UPS - Derince Belediyesi 3-0 UPS Spor Salonu
23-02 Yeni Hendekspor - Silivrispor 3-1 Hendek Spor Salonu
19. Hafta
01-03 1907 Kanaryaspor - UPS 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
02-03 Bahçelievler Bld. - İbrahim Turhan Lisesi 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
02-03 Silivrispor - 1923 Keşan Gençlik 3-1 Silivri Spor Salonu
02-03 Derince Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 3-1 Derince Spor Salonu
02-03 Çiftlikköy Belediyesi - Yeni Hendekspor 1-3 90. Yıl Spor Salonu
20. Hafta
09-03 1923 Keşan Gençlik - Çiftlikköy Belediyesi 0-3 Keşan Spor Salonu
10-03 Bahçelievler Voleybol - UPS 0-3 Hasan Doğan Spor Salonu
10-03 İbrahim Turhan Lisesi - Derince Belediyesi 0-3 İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
10-03 Yeni Hendekspor - Bahçelievler Bld. 3-1 Hendek Spor Salonu
10-03 İstanbul Büyükşehir - 1907 Kanaryaspor 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
21. Hafta
16-03 1907 Kanaryaspor - Bahçelievler Voleybol 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
16-03 Bahçelievler Bld. - 1923 Keşan Gençlik 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
16-03 Silivrispor - İstanbul Büyükşehir 3-1 Silivri Spor Salonu
16-03 UPS - İbrahim Turhan Lisesi 3-0 (H) UPS Spor Salonu
16-03 Derince Belediyesi - Yeni Hendekspor 0-3 Derince Spor Salonu
22. Hafta
20-03 1923 Keşan Gençlik - Derince Belediyesi 3-0 (H) Keşan Spor Salonu
20-03 İstanbul Büyükşehir - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Haldun Alagaş Spor Salonu
20-03 İbrahim Turhan Lisesi - Bahçelievler Voleybol 3-0 (H) İbrahim Turhan Lisesi Spor Salonu
20-03 Silivrispor - 1907 Kanaryaspor 3-0 (H) Silivri Spor Salonu
20-03 Yeni Hendekspor - UPS 3-1 Hendek Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Yeni Hendekspor
20
19
1
59
15
56
2 İstanbul Büyükşehir Belediyesi
20
17
3
55
19
48
3 UPS
20
13
7
49
30
41
4 Bahçelievler Belediyesi
20
13
7
47
33
38
5 Silivrispor
20
11
9
45
38
33
6 Derince Belediyesi
20
10
10
37
38
29
7 Bahçelievler Voleybol
20
9
11
32
43
23
8 İbrahim Turhan Lisesi
20
8
12
32
45
23
9 1923 Keşan Gençlik
20
4
16
23
48
16
10 Çiftlikköy Belediyesi
20
4
16
25
52
15
11 1907 Kanaryaspor
20
2
18
13
56
4
12 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor
-
-
-
-
-
-
Düşenler


C GrubuDüzenle

1. Hafta
26-10 Haydarpaşa Lisesi - Karamangücü Gençlik 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
26-10 Ordu Türk Telekom - Ordu Tenis İhtisas 3-0 Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu
27-10 Numunespor - Hitit Üniversitesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
27-10 Kocaeli Üniversitesi - Beykoz Belediyesi 2-3 Hasan Gemici Spor Salonu
2. Hafta
03-11 Karamangücü Gençlik - Kocaeli Üniversitesi 3-0 Kazım Karabekir Spor Salonu
03-11 Kayseri İl Özel İdare - Ordu Türk Telekom 0-3 Talas Spor Salonu
03-11 Ordu Tenis İhtisas - Haydarpaşa Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
03-11 Samsun Gazi Lisesi - Numunespor 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
10-11 Haydarpaşa Lisesi - Kayseri İl Özel İdare 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
10-11 Beykoz Belediyesi - Karamangücü Gençlik 1-3 Şahin Köktürk Spor Salonu
10-11 Kocaeli Üniversitesi - Ordu Tenis İhtisas 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
10-11 Ordu Türk Telekom - Hitit Üniversitesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
13-11 Hitit Üniversitesi - Haydarpaşa Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
13-11 Kayseri İl Özel İdare - Kocaeli Üniversitesi 3-1 Talas Spor Salonu
13-11 Ordu Tenis İhtisas - Beykoz Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
13-11 Samsun Gazi Lisesi - Ordu Türk Telekom 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
17-11 Haydarpaşa Lisesi - Samsun Gazi Lisesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
17-11 Beykoz Belediyesi - Kayseri İl Özel İdare 3-0 Şahin Köktürk Spor Salonu
17-11 Karamangücü Gençlik - Ordu Tenis İhtisas 3-0 Kazım Karabekir Spor Salonu
17-11 Kocaeli Üniversitesi - Hitit Üniversitesi 3-0 Hasan Gemici Spor Salonu
17-11 Ordu Türk Telekom - Numunespor 3-0 Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
24-12 Numunespor - Haydarpaşa Lisesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
24-12 Hitit Üniversitesi - Beykoz Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
24-12 Kayseri İl Özel İdare - Karamangücü Gençlik 1-3 Talas Spor Salonu
24-12 Samsun Gazi Lisesi - Kocaeli Üniversitesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
7. Hafta
01-12 Beykoz Belediyesi - Samsun Gazi Lisesi 3-0 Şahin Köktürk Spor Salonu
01-12 Karamangücü Gençlik - Hitit Üniversitesi 3-0 Kazım Karabekir Spor Salonu
01-12 Kocaeli Üniversitesi - Numunespor 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
01-12 Ordu Tenis İhtisas - Kayseri İl Özel İdare 0-3 Atatürk Spor Salonu
8. Hafta
08-12 Numunespor - Beykoz Belediyesi 3-1 Beştepe Spor Salonu
08-12 Hitit Üniversitesi - Ordu Tenis İhtisas 0-3 Atatürk Spor Salonu
08-12 Ordu Türk Telekom - Haydarpaşa Lisesi 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
08-12 Samsun Gazi Lisesi - Karamangücü Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
9. Hafta
14-12 Ordu Tenis İhtisas - Samsun Gazi Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
15-12 Karamangücü Gençlik - Numunespor 0-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
15-12 Kayseri İl Özel İdare - Hitit Üniversitesi 3-0 Talas Spor Salonu
15-12 Kocaeli Üniversitesi - Ordu Türk Telekom 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
10. Hafta
22-12 Numunespor - Ordu Tenis İhtisas 3-0 Beştepe Spor Salonu
22-12 Haydarpaşa Lisesi - Kocaeli Üniversitesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
22-12 Ordu Türk Telekom - Beykoz Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
22-12 Samsun Gazi Lisesi - Kayseri İl Özel İdare 3-2 Yaşar Doğu Spor Salonu
11. Hafta
29-12 Beykoz Belediyesi - Haydarpaşa Lisesi 3-0 Şahin Köktürk Spor Salonu
29-12 Karamangücü Gençlik - Ordu Türk Telekom 1-3 Kazım Karabekir Spor Salonu
29-12 Kayseri İl Özel İdare - Numunespor 0-3 Talas Spor Salonu
30-12 Hitit Üniversitesi - Samsun Gazi Lisesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
12. Hafta
12-01 Hitit Üniversitesi - Numunespor 0-3 Atatürk Spor Salonu
12-01 Beykoz Belediyesi - Kocaeli Üniversitesi 3-0 Şahin Köktürk Spor Salonu
12-01 Karamangücü Gençlik - Haydarpaşa Lisesi 3-0 (H) Kazım Karabekir Spor Salonu
12-01 Ordu Tenis İhtisas - Ordu Türk Telekom 0-3 Atatürk Spor Salonu
13. Hafta
18-01 Numunespor - Samsun Gazi Lisesi 3-0 Beştepe Spor Salonu
19-01 Kocaeli Üniversitesi - Karamangücü Gençlik 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
19-01 Ordu Türk Telekom - Kayseri İl Özel İdare 3-1 Atatürk Spor Salonu
14. Hafta
26-01 Hitit Üniversitesi - Ordu Türk Telekom 0-3 Atatürk Spor Salonu
26-01 Karamangücü Gençlik - Beykoz Belediyesi 3-1 Kazım Karabekir Spor Salonu
26-01 Ordu Tenis İhtisas - Kocaeli Üniversitesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
15. Hafta
02-02 Kocaeli Üniversitesi - Kayseri İl Özel İdare 2-3 Hasan Gemici Spor Salonu
02-02 Ordu Türk Telekom - Samsun Gazi Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
08-03 Beykoz Belediyesi - Ordu Tenis İhtisas 3-0 Şahin Köktürk Spor Salonu
16. Hafta
12-02 Numunespor - Ordu Türk Telekom 1-3 Beştepe Spor Salonu
12-02 Hitit Üniversitesi - Kocaeli Üniversitesi 0-3 Hitit Üniversitesi Spor Salonu
12-02 Kayseri İl Özel İdare - Beykoz Belediyesi 3-0 Talas Spor Salonu
19-03 Ordu Tenis İhtisas - Karamangücü Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
17. Hafta
15-02 Karamangücü Gençlik - Kayseri İl Özel İdare 3-0 Kazım Karabekir Spor Salonu
16-02 Beykoz Belediyesi - Hitit Üniversitesi 3-0 (H) Şahin Köktürk Spor Salonu
16-02 Kocaeli Üniversitesi - Samsun Gazi Lisesi 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
18. Hafta
22-02 Numunespor - Kocaeli Üniversitesi 3-0 (H) Beştepe Spor Salonu
23-02 Hitit Üniversitesi - Karamangücü Gençlik 0-3 Tevfik Kış Spor Salonu
23-02 Kayseri İl Özel İdare - Ordu Tenis İhtisas 3-1 Talas Spor Salonu
23-02 Samsun Gazi Lisesi - Beykoz Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
19. Hafta
02-03 Beykoz Belediyesi - Numunespor 1-3 Şahin Köktürk Spor Salonu
02-03 Karamangücü Gençlik - Samsun Gazi Lisesi 3-0 (H) Kazım Karabekir Spor Salonu
02-03 Ordu Tenis İhtisas - Hitit Üniversitesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
20. Hafta
25-01 Ordu Türk Telekom - Kocaeli Üniversitesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
08-03 Numunespor - Karamangücü Gençlik 1-3 Beştepe Spor Salonu
09-03 Hitit Üniversitesi - Kayseri İl Özel İdare 1-3 Atatürk Spor Salonu
09-03 Samsun Gazi Lisesi - Ordu Tenis İhtisas 3-0 Atatürk Spor Salonu
21. Hafta
16-03 Beykoz Belediyesi - Ordu Türk Telekom 3-0 (H) Şahin Köktürk Spor Salonu
16-03 Kayseri İl Özel İdare - Samsun Gazi Lisesi 3-0 Talas Spor Salonu
16-03 Ordu Tenis İhtisas - Numunespor 0-3 Ordu Üniversitesi Spor Salonu
22. Hafta
20-03 Numunespor - Kayseri İl Özel İdare 3-1 Beştepe Spor Salonu
20-03 Ordu Türk Telekom - Karamangücü Gençlik 1-3 Atatürk Spor Salonu
20-03 Samsun Gazi Lisesi - Hitit Üniversitesi 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Karamangücü Gençlik
17
15
2
46
11
45
2 Ordu Türk Telekom
17
15
2
46
10
44
3 Numunespor
17
14
3
44
12
42
4 Beykoz Belediyesi
17
11
6
38
20
32
5 Kayseri İl Özel İdare
17
9
8
32
29
27
6 Kocaeli Üniversitesi
17
6
11
24
37
18
7 Samsun Gazi Lisesi
17
5
12
16
40
13
8 Ordu Tenis İhtisas
17
4
13
16
40
13
9 Hitit Üniversitesi
17
2
15
9
45
5
10 Haydarpaşa Lisesi
9
-
9
-
27
-1
11 Konya Gençlikspor
-
-
-
-
-
-
Düşenler


D GrubuDüzenle

1. Hafta
27-10 Elazığ DSİ - Diyarbakır Büyükşehir 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
27-10 Geçit Belediyesi - Adana DSİ 0-3 13 Şubat Spor Salonu
27-10 Merinosspor - Gökyüzüspor 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
27-10 Pertek Belediyesi - Tarsus Belediyesi 0-3 Pertek Spor Salonu
2. Hafta
03-11 Gökyüzüspor - Pertek Belediyesi 3-0 Menderes Spor Salonu
03-11 Diyarbakır Büyükşehir - Merinosspor 2-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
03-11 Elazığ Polisgücü - Elazığ DSİ 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
03-11 Tarsus Belediyesi - Geçit Belediyesi 3-0 Tarsus Spor Salonu
3. Hafta
09-11 Adana DSİ - Tarsus Belediyesi 1-3 Menderes Spor Salonu
10-11 Geçit Belediyesi - Gökyüzüspor 3-1 13 Şubat Spor Salonu
10-11 Merinosspor - Elazığ Polisgücü 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
10-11 Pertek Belediyesi - Diyarbakır Büyükşehir 0-3 Pertek Spor Salonu
4. Hafta
17-11 Gökyüzüspor - Adana DSİ 0-3 Menderes Spor Salonu
17-11 Diyarbakır Büyükşehir - Geçit Belediyesi 3-0 Ziya Gökalp Spor Salonu
17-11 Elazığ Polisgücü - Pertek Belediyesi 3-2 Yakup Kılıç Spor Salonu
17-11 Elazığ DSİ - Merinosspor 3-2 Yakup Kılıç Spor Salonu
5. Hafta
23-11 Adana DSİ - Diyarbakır Büyükşehir 1-3 Menderes Spor Salonu
24-11 Geçit Belediyesi - Elazığ Polisgücü 1-3 13 Şubat Spor Salonu
24-11 Tarsus Belediyesi - Gökyüzüspor 3-2 Tarsus Spor Salonu
24-11 Pertek Belediyesi - Elazığ DSİ 1-3 Pertek Spor Salonu
6. Hafta
01-12 Diyarbakır Büyükşehir - Tarsus Belediyesi 1-3 Kayapınar Spor Salonu
01-12 Elazığ Polisgücü - Adana DSİ 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
01-12 Elazığ DSİ - Geçit Belediyesi 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
01-12 Merinosspor - Pertek Belediyesi 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
7. Hafta
08-12 Gökyüzüspor - Diyarbakır Büyükşehir 1-3 Menderes Spor Salonu
08-12 Adana DSİ - Elazığ DSİ 1-3 Menderes Spor Salonu
08-12 Geçit Belediyesi - Merinosspor 0-3 13 Şubat Spor Salonu
08-12 Tarsus Belediyesi - Elazığ Polisgücü 3-2 Tarsus Spor Salonu
8. Hafta
15-12 Elazığ Polisgücü - Gökyüzüspor 3-1 Yakup Kılıç Spor Salonu
15-12 Elazığ DSİ - Tarsus Belediyesi 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
15-12 Merinosspor - Adana DSİ 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
29-12 Pertek Belediyesi - Geçit Belediyesi 3-0 Pertek Spor Salonu
9. Hafta
22-12 Gökyüzüspor - Elazığ DSİ 1-3 Menderes Spor Salonu
22-12 Adana DSİ - Pertek Belediyesi 3-2 Menderes Spor Salonu
22-12 Diyarbakır Büyükşehir - Elazığ Polisgücü 3-1 Ziya Gökalp Spor Salonu
22-12 Tarsus Belediyesi - Merinosspor 1-3 Tarsus Spor Salonu
10. Hafta
18-01 Tarsus Belediyesi - Pertek Belediyesi 3-0 Tarsus Spor Salonu
19-01 Gökyüzüspor - Merinosspor 0-3 Menderes Spor Salonu
29-01 Diyarbakır Büyükşehir - Elazığ DSİ 1-3 Ziya Gökalp Spor Salonu
01-02 Adana DSİ - Geçit Belediyesi 3-0 Menderes Spor Salonu
11. Hafta
26-01 Elazığ DSİ - Elazığ Polisgücü 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
26-01 Geçit Belediyesi - Tarsus Belediyesi 0-3 13 Şubat Spor Salonu
26-01 Merinosspor - Diyarbakır Büyükşehir 3-0 Şahinbey Spor Salonu
26-01 Pertek Belediyesi - Gökyüzüspor 0-3 Pertek Spor Salonu
12. Hafta
02-02 Gökyüzüspor - Geçit Belediyesi 3-0 Menderes Spor Salonu
02-02 Elazığ Polisgücü - Merinosspor 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
02-02 Tarsus Belediyesi - Adana DSİ 3-0 Tarsus Spor Salonu
12-02 Diyarbakır Büyükşehir - Pertek Belediyesi 3-0 Ziya Gökalp Spor Salonu
13. Hafta
16-02 Adana DSİ - Gökyüzüspor 1-3 Menderes Spor Salonu
16-02 Geçit Belediyesi - Diyarbakır Büyükşehir 0-3 Yıldırım Akbulut Spor Salonu
16-02 Merinosspor - Elazığ DSİ 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
16-02 Pertek Belediyesi - Elazığ Polisgücü 0-3 Pertek Spor Salonu
14. Hafta
15-02 Gökyüzüspor - Tarsus Belediyesi 1-3 Menderes Spor Salonu
23-02 Diyarbakır Büyükşehir - Adana DSİ 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
23-02 Elazığ Polisgücü - Geçit Belediyesi 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
23-02 Elazığ DSİ - Pertek Belediyesi 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
15. Hafta
02-03 Adana DSİ - Elazığ Polisgücü 2-3 Menderes Spor Salonu
02-03 Geçit Belediyesi - Elazığ DSİ 0-3 13 Şubat Spor Salonu
02-03 Tarsus Belediyesi - Diyarbakır Büyükşehir 1-3 Tarsus Spor Salonu
02-03 Pertek Belediyesi - Merinosspor 0-3 Pertek Spor Salonu
16. Hafta
09-03 Diyarbakır Büyükşehir - Gökyüzüspor 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
09-03 Elazığ DSİ - Adana DSİ 3-1 Yakup Kılıç Spor Salonu
09-03 Elazığ Polisgücü - Tarsus Belediyesi 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
09-03 Merinosspor - Geçit Belediyesi 3-0 Kamil Ocak Spor Salonu
17. Hafta
01-03 Gökyüzüspor - Elazığ Polisgücü 3-2 Menderes Spor Salonu
15-03 Adana DSİ - Merinosspor 0-3 Menderes Spor Salonu
16-03 Geçit Belediyesi - Pertek Belediyesi 3-0 13 Şubat Spor Salonu
16-03 Tarsus Belediyesi - Elazığ DSİ 3-0 (H) Tarsus Spor Salonu
18. Hafta
20-03 Elazığ Polisgücü - Diyarbakır Büyükşehir 3-0 (H) Yakup Kılıç Spor Salonu
20-03 Elazığ DSİ - Gökyüzüspor 3-1 Yakup Kılıç Spor Salonu
20-03 Merinosspor - Tarsus Belediyesi 3-1 Kamil Ocak Spor Salonu
20-03 Pertek Belediyesi - Adana DSİ 3-0 (H) Pertek Spor Salonu

Puan DurumuDüzenle

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Merinosspor
16
15
1
47
8
45
2 Elazığ DSİ Spor
16
14
2
42
14
40
3 Tarsus Belediyesi
16
12
4
39
20
34
4 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
16
10
6
34
22
30
5 Elazığ Polisgücü
16
7
9
30
33
21
6 Gökyüzüspor
16
5
11
22
36
15
7 Adana DSİ Spor
16
5
11
22
36
14
8 Pertek Belediyesi
16
2
14
11
42
8
9 Geçit Belediyesi
16
2
14
7
43
6
10 Dicle Üniversitesi Sağlık Kültür
-
-
-
-
-
-
Düşenler


Final GrubuDüzenle

A GrubuDüzenle

1. Maç
27-03 Antalya Büyükşehir - Elazığ DSİ 3-1 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
27-03 Karamangücü Gençlik - İstanbul Büyükşehir 0-3 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
2. Maç
28-03 İstanbul Büyükşehir - Antalya Büyükşehir 0-3 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
28-03 Elazığ DSİ - Karamangücü Gençlik 0-3 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
3. Maç
29-03 İstanbul Büyükşehir - Elazığ DSİ 3-0 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
29-03 Antalya Büyükşehir - Karamangücü Gençlik 3-0 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu

A Grubu Puan DurumuDüzenle

Yükselme
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Antalya Büyükşehir Belediyesi
3
3
-
9
1
9
2 İstanbul Büyükşehir Belediyesi
3
2
1
6
3
6
3 Karamangücü Gençlik
3
1
2
3
6
3
4 Elazığ DSİ Spor
3
-
3
1
9
0

B GrubuDüzenle

1. Maç
27-03 Yeni Hendekspor - Ordu Türk Telekom 3-0 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
27-03 Merinosspor - Yeşil Bayramiç 1-3 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
2. Maç
28-03 Yeşil Bayramiç - Yeni Hendekspor 0-3 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
28-03 Ordu Türk Telekom - Merinosspor 3-2 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
3. Maç
29-03 Yeşil Bayramiç - Ordu Türk Telekom 3-0 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
29-03 Yeni Hendekspor - Merinosspor 3-0 Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu

B Puan DurumuDüzenle

Yükselme
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Yeni Hendekspor
3
3
-
9
-
9
2 Yeşil Bayramiç
3
2
1
6
4
6
3 Ordu Türk Telekom
3
1
2
3
8
2
4 Merinosspor
3
-
3
3
9
1


KaynakçaDüzenle