2016-17 Türkiye Bayanlar İkinci Voleybol Ligi

Türkiye Deplasmanlı Bayanlar İkinci Voleybol Ligi 2016-17 sezonu, 34 şehirden 65 takımın 7 grupta katıldığı lig deplasmanlı normal lig + Play-Off usulüne göre oynandı. Play-Off maçları sonunda Bahçelievler Voleybol, THY, Anadolu Üniversitesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Sarıyer Belediyesi kulüpleri Türkiye Bayanlar Birinci Voleybol Ligi'ne yükselirken, Kartal Belediyesi, Çiftlikköy Belediyespor, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Karşıyaka Ankara, Çukurova Üniversitesi, Çimentospor, Şirvanspor, Derince Yenikentspor, Osmaniye Demirspor, Kayseri Voleybol, Ordu Merkezspor, Arhavi Belediyesi, Sivas Gazi Lisesi ve 1955 Batman Belediyespor kulüpleri ise bölgesel lige düşmüşlerdir.

Not-1 : Sarıyer Belediyesi normal sezon sonunda bir üst lige yükselme hakkı kazanamasa da bir üst ligde çekilen takımlardan birisinin katılma hakkını satın alarak lige alınmıştır.

Not-2 : Kartal Belediyesi normal sezon sonunda ligden düşmüşse de, ligden çekilen takımlardan birisinin katılma hakkını satın alarak ligde kalmıştır.

Lige katılan takımlar

değiştir

1. ETAP :
Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Müsabakalar sonunda ilk 7 grubun 1 ve 2.’leri 14 takım ile 7 Grubun en iyi 3.’lerinden 2 takım daha toplam 16 Takım YARI FİNALE yükselir.

LİGDEN DÜŞME :
7 Grubun son sırasını alan takımlar mahalli lige düşerler.

YARI FİNAL ETABI :
Yarı Finale yükselen 16 takım; A grubunda 1. Grup 1.'si, 5. Grup 1.'si, 4. Grup 2.'si ve En İyi Grup 3.'sü 1. Takım, B grubunda 2. Grup 1.'si, 6. Grup 1.'si, 3. Grup 2.'si ve 7. Grup 2.'si takım, C grubunda 3. Grup 1.'si, 7. Grup 1.'si, 2. Grup 2.'si ve 6. Grup 2.'si takım, D grubunda 4. Grup 1.'si, 1. Grup 2.'si, 5. Grup 2.'si ve En İyi Grup 3.'sü 2. Takım şeklinde eşleştirilir. Federasyonca 4’erli 4 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek illerde 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda gruplarda 1 ve 2. olan 8 takım Finale kalır.

FİNAL ETABI :
Final etabında A grubu A1, C1, B2 ve D2 şeklinde, B grubu ise B1, D1, A2 ve C2 takımlarından oluşur. Federasyonca 4’erli 2 gruba ayrılan takımlar, Federasyonca belirlenecek ilde tek devreli lig usulü turnuva maçları sonunda her iki grubun 1 ve 2.’leri toplam 4 takım 1.Lige terfi eder.

PUANLAMA SİSTEMİ :
Bu sistemde, önceden belirlenmiş fikstüre göre, kulüp takımlarına puan esasına göre birbirleri ile seri müsabakalar yaptırılır ve müsabaka sonucu elde edilen puanlara göre sıralama yapılır.
3 – 0 ve 3 – 1 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (3) puan,
3 – 2 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (2) puan,
2 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (1) puan,
1 – 3 ve 0 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (0) puan verilir.

Hükmen galibiyet alan takımın toplam puanına (3) puan eklenir. Setler 25-0, 25-0, 25-0 olarak tescil edilir.

Bir veya birkaç takım tarafından kazanılan puanların eşitliği halinde, sıralama; kazanılan maç sayısına göre belirlenir. Kazandığı maç sayısı fazla olan takım üst sırada yer alır. Kazanılan maç sayısına göre eşitliğin bozulmaması halinde; set averajı uygulanır. Bu uygulamada puanları eşit olan takımların müsabakalar sonunda aldıkları setlerin toplamı, verdikleri setlerin toplamına bölünür. Sıralama, büyük sayıya sahip olan takım üst sırada yer alacak şekilde yapılır. Eşitliğin kazanılan set sayılarına göre de devam etmesi halinde; eşitliği devam eden takımların yaptıkları tüm müsabakalar sonunda aldıkları sayıların toplamı, verdikleri sayıların toplamına bölünür. Takımlar, çıkan sayının büyüklüğüne göre yukarıdan aşağıya sıralanır. Eşitlik yine de bozulmamışsa bu durumdaki takımların kendi aralarında yaptıkları müsabakalardaki maç, puan, set ve sayı averajına sıra ile başvurularak sıralama belirlenir.

1. Hafta
29-10 İstanbul Büyükşehir - Marmara Akademi 2-3 Burhan Felek Spor Salonu
30-10 Alp Spor - Edirnespor 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
30-10 UPS - Arnavutköy Belediyesi 0-3 UPS Spor Salonu
30-10 Kartal Belediyesi - Derince Yenikent 1-3 Yakacık İTO Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Edirnespor - İstanbul Büyükşehir 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
06-11 THY - Kartal Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
06-11 Marmara Akademi - UPS 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
06-11 Derince Yenikent - Alp Spor 3-0 Derince Spor Salonu
3. Hafta
13-11 Arnavutköy Belediyesi - Marmara Akademi 3-0 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
13-11 İstanbul Büyükşehir - Derince Yenikent 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
13-11 Alp Spor - THY 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
13-11 UPS - Edirnespor 3-0 UPS Spor Salonu
4. Hafta
20-11 Edirnespor - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
20-11 THY - İstanbul Büyükşehir 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
20-11 Kartal Belediyesi - Alp Spor 2-3 Yakacık İTO Spor Salonu
20-11 Derince Yenikent - UPS 3-2 Derince Spor Salonu
5. Hafta
27-11 Arnavutköy Belediyesi - Derince Yenikent 3-0 Arnavutköy Belediye Spor Salonu
27-11 Marmara Akademi - Edirnespor 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
27-11 İstanbul Büyükşehir - Kartal Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
27-11 UPS - THY 3-2 UPS Spor Salonu
6. Hafta
04-12 Alp Spor - İstanbul Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
04-12 THY - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Söke Spor Salonu
04-12 Kartal Belediyesi - UPS 0-3 Anafartalar Spor Salonu
04-12 Derince Yenikent - Marmara Akademi 3-1 Merkez Spor Salonu
7. Hafta
11-12 Edirnespor - Derince Yenikent 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
11-12 Arnavutköy Belediyesi - Kartal Belediyesi 3-0 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
11-12 Marmara Akademi - THY 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
11-12 UPS - Alp Spor 3-0 UPS Spor Salonu
8. Hafta
17-12 Alp Spor - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
18-12 THY - Edirnespor 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
18-12 İstanbul Büyükşehir - UPS 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
18-12 Kartal Belediyesi - Marmara Akademi 0-3 Yakacık İTO Spor Salonu
9. Hafta
24-12 Derince Yenikent - THY 0-3 Derince Spor Salonu
25-12 Edirnespor - Kartal Belediyesi 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
25-12 Arnavutköy Belediyesi - İstanbul Büyükşehir 3-2 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
25-12 Marmara Akademi - Alp Spor 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
10. Hafta
08-01 Marmara Akademi - İstanbul Büyükşehir 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
08-01 Derince Yenikent - Kartal Belediyesi 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
18-01 Edirnespor - Alp Spor 3-1 Derince Spor Salonu
19-01 Arnavutköy Belediyesi - UPS 2-3 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
11. Hafta
14-01 İstanbul Büyükşehir - Edirnespor 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
15-01 Alp Spor - Derince Yenikent 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
15-01 Kartal Belediyesi - THY 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
15-01 UPS - Marmara Akademi 3-0 UPS Spor Salonu
12. Hafta
22-01 Edirnespor - UPS 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
22-01 THY - Alp Spor 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
22-01 Marmara Akademi - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
22-01 Derince Yenikent - İstanbul Büyükşehir 3-2 Derince Spor Salonu
13. Hafta
28-01 İstanbul Büyükşehir - THY 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
29-01 Arnavutköy Belediyesi - Edirnespor 3-0 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
29-01 Alp Spor - Kartal Belediyesi 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
29-01 UPS - Derince Yenikent 3-1 UPS Spor Salonu
14. Hafta
04-02 THY - UPS 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
05-02 Edirnespor - Marmara Akademi 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
05-02 Kartal Belediyesi - İstanbul Büyükşehir 0-3 Yakacık İTO Spor Salonu
05-02 Derince Yenikent - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Derince Spor Salonu
15. Hafta
12-02 Arnavutköy Belediyesi - THY 0-3 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
12-02 İstanbul Büyükşehir - Alp Spor 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
12-02 Marmara Akademi - Derince Yenikent 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
12-02 UPS - Kartal Belediyesi 3-0 UPS Spor Salonu
16. Hafta
18-02 Alp Spor - UPS 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
18-02 THY - Marmara Akademi 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
19-02 Kartal Belediyesi - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Yakacık İTO Spor Salonu
19-02 Derince Yenikent - Edirnespor 3-1 Derince Spor Salonu
17. Hafta
26-02 Edirnespor - THY 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
26-02 Arnavutköy Belediyesi - Alp Spor 3-0 Arnavutköy Belediyesi Spor Salonu
26-02 Marmara Akademi - Kartal Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
26-02 UPS - İstanbul Büyükşehir 3-0 UPS Spor Salonu
18. Hafta
04-03 THY - Derince Yenikent 3-0 (H) TVF 50. Yıl Spor Salonu
04-03 İstanbul Büyükşehir - Arnavutköy Belediyesi 0-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
05-03 Alp Spor - Marmara Akademi 3-2 TVF 50. Yıl Spor Salonu
05-03 Kartal Belediyesi - Edirnespor 1-3 Yakacık İTO Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 THY
16
14
2
44
8
43
2 Arnavutköy Belediyesi
16
14
2
44
8
42
3 UPS
16
13
3
42
15
38
4 Derince Yenikentspor
16
10
6
32
26
28
5 İstanbul Büyükşehir Belediyespor
16
7
9
28
29
24
6 Mehmet Erdem Marmara Akademi
16
7
9
27
30
21
7 Edirnespor
16
4
12
13
40
12
8 Alp Spor
16
2
14
10
46
4
9 Kartal Belediyesi
16
1
15
8
46
4
Düşenler
1. Hafta
29-10 Erdekspor - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Erdek Spor Salonu
29-10 FMV Işıkspor - Sarıyer Belediyesi 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
30-10 Balıkesir DSİ - Bahçelievler Bld. 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
30-10 B.Çekmece Voleybol - Esenler Voleybol 1-3 Mimar Sinan Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Bahçelievler Voleybol - Balıkesir DSİ 3-1 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
06-11 Bahçelievler Bld. - FMV Işıkspor 1-3 Hasan Doğan Spor Salonu
06-11 Sarıyer Belediyesi - B.Çekmece Voleybol 1-3 Sarıyer Spor Salonu
06-11 Esenler Voleybol - Erdekspor 3-2 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
3. Hafta
12-11 Erdekspor - Sarıyer Belediyesi 3-0 Erdek Spor Salonu
12-11 FMV Işıkspor - Bahçelievler Voleybol 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
13-11 B.Çekmece Voleybol - Bahçelievler Bld. 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
13-11 Çiftlikköy Belediyesi - Esenler Voleybol 0-3 90. Yıl Spor Salonu
4. Hafta
19-11 Sarıyer Belediyesi - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Sarıyer Spor Salonu
20-11 Balıkesir DSİ - FMV Işıkspor 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
20-11 Bahçelievler Voleybol - B.Çekmece Voleybol 3-1 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
20-11 Bahçelievler Bld. - Erdekspor 2-3 Hasan Doğan Spor Salonu
5. Hafta
26-11 Erdekspor - Bahçelievler Voleybol 0-3 Erdek Spor Salonu
27-11 B.Çekmece Voleybol - Balıkesir DSİ 1-3 Mimar Sinan Spor Salonu
27-11 Esenler Voleybol - Sarıyer Belediyesi 3-0 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
27-11 Çiftlikköy Belediyesi - Bahçelievler Bld. 0-3 90. Yıl Spor Salonu
6. Hafta
04-12 Balıkesir DSİ - Erdekspor 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
04-12 Bahçelievler Voleybol - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
04-12 FMV Işıkspor - B.Çekmece Voleybol 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
04-12 Bahçelievler Bld. - Esenler Voleybol 0-3 Hasan Doğan Spor Salonu
7. Hafta
10-12 Erdekspor - FMV Işıkspor 3-1 Erdek Spor Salonu
11-12 Sarıyer Belediyesi - Bahçelievler Bld. 1-3 Sarıyer Spor Salonu
11-12 Esenler Voleybol - Bahçelievler Voleybol 0-3 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
11-12 Çiftlikköy Belediyesi - Balıkesir DSİ 1-3 90. Yıl Spor Salonu
8. Hafta
18-12 Balıkesir DSİ - Esenler Voleybol 2-3 Kurtdereli Spor Salonu
18-12 B.Çekmece Voleybol - Erdekspor 1-3 Mimar Sinan Spor Salonu
18-12 Bahçelievler Voleybol - Sarıyer Belediyesi 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
18-12 FMV Işıkspor - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Burhan Felek Spor Salonu
9. Hafta
25-12 Bahçelievler Bld. - Bahçelievler Voleybol 1-3 Hasan Doğan Spor Salonu
25-12 Sarıyer Belediyesi - Balıkesir DSİ 2-3 Sarıyer Spor Salonu
25-12 Esenler Voleybol - FMV Işıkspor 3-0 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
25-12 Çiftlikköy Belediyesi - B.Çekmece Voleybol 1-3 90. Yıl Spor Salonu
10. Hafta
18-01 Bahçelievler Bld. - Balıkesir DSİ 3-1 Hasan Doğan Spor Salonu
18-01 Sarıyer Belediyesi - FMV Işıkspor 3-0 Sarıyer Spor Salonu
18-01 Esenler Voleybol - B.Çekmece Voleybol 3-0 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
18-01 Çiftlikköy Belediyesi - Erdekspor 1-3 90. Yıl Spor Salonu
11. Hafta
14-01 Erdekspor - Esenler Voleybol 3-1 Erdek Spor Salonu
14-01 FMV Işıkspor - Bahçelievler Bld. 0-3 Burhan Felek Spor Salonu
15-01 Balıkesir DSİ - Bahçelievler Voleybol 3-1 Kurtdereli Spor Salonu
15-01 B.Çekmece Voleybol - Sarıyer Belediyesi 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
12. Hafta
22-01 Bahçelievler Voleybol - FMV Işıkspor 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
22-01 Bahçelievler Bld. - B.Çekmece Voleybol 3-2 Hasan Doğan Spor Salonu
22-01 Sarıyer Belediyesi - Erdekspor 3-1 Sarıyer Spor Salonu
22-01 Esenler Voleybol - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
13. Hafta
28-01 Erdekspor - Bahçelievler Bld. 0-3 Erdek Spor Salonu
29-01 B.Çekmece Voleybol - Bahçelievler Bld. 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu
29-01 FMV Işıkspor - Balıkesir DSİ 3-1 Burhan Felek Spor Salonu
29-01 Çiftlikköy Belediyesi - Sarıyer Belediyesi 1-3 90. Yıl Spor Salonu
14. Hafta
04-02 Sarıyer Belediyesi - Esenler Voleybol 0-3 Sarıyer Spor Salonu
05-02 Balıkesir DSİ - B.Çekmece Voleybol 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
05-02 Bahçelievler Voleybol - Erdekspor 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
05-02 Bahçelievler Bld. - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
15. Hafta
11-02 Erdekspor - Balıkesir DSİ 0-3 Erdek Spor Salonu
12-02 B.Çekmece Voleybol - FMV Işıkspor 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
12-02 Esenler Voleybol - Bahçelievler Bld. 3-0 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
12-02 Çiftlikköy Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 0-3 90. Yıl Spor Salonu
16. Hafta
19-02 Balıkesir DSİ - Çiftlikköy Belediyesi 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
19-02 Bahçelievler Voleybol - Esenler Voleybol 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
19-02 FMV Işıkspor - Erdekspor 1-3 Burhan Felek Spor Salonu
19-02 Bahçelievler Bld. - Sarıyer Belediyesi 3-0 Hasan Doğan Spor Salonu
17. Hafta
25-02 Erdekspor - B.Çekmece Voleybol 1-3 Erdek Spor Salonu
26-02 Sarıyer Belediyesi - Bahçelievler Voleybol 0-3 Bahçeköy Orman Fak. Spor Salonu
26-02 Esenler Voleybol - Balıkesir DSİ 1-3 Yıldız Teknik Üniv. Spor Salonu
26-02 Çiftlikköy Belediyesi - FMV Işıkspor 0-3 Çınarcık Spor Salonu
18. Hafta
05-03 Balıkesir DSİ - Sarıyer Belediyesi 3-0 Kurtdereli Spor Salonu
05-03 B.Çekmece Voleybol - Çiftlikköy Belediyesi 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
05-03 Bahçelievler Voleybol - Bahçelievler Bld. 3-0 Bahçelievler Engelliler Spor Salonu
05-03 FMV Işıkspor - Esenler Voleybol 2-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bahçelievler Voleybol
16
15
1
46
7
45
2 Balıkesir DSİ Spor
16
12
4
41
19
36
3 Esenler Voleybol
16
12
4
38
19
33
4 Büyükçekmece Voleybol Akademi
16
8
8
30
30
25
5 Bahçelievler Belediyesi
16
8
8
29
28
24
6 Erdekspor
16
8
8
28
31
24
7 FMV Işıkspor
16
5
11
21
36
16
8 Sarıyer Belediyesi
16
4
12
18
38
13
9 Çiftlikköy Belediyespor
16
-
16
5
48
0
Düşenler
1. Hafta
30-10 Kepez Belediyesi - Park Antalya Gençlik 3-1 Kepez Spor Salonu
30-10 Ayvalıkgücü Bld. - Muğla Büyükşehir 3-0 Ayvalık Spor Salonu
30-10 Denizli Gençlik Hizm. - Gelişim Koleji 0-3 Merkez Spor Salonu
30-10 Gazi Gençlik - İzmir Büyükşehir 0-3 Gaziemir Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Park Antalya Gençlik - Ayvalıkgücü Bld. 1-3 Atatürk Spor Salonu
06-11 Gelişim Koleji - Gazi Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
06-11 İzmirspor - Kepez Belediyesi 3-1 Balçova Spor Salonu
06-11 Muğla Büyükşehir - Denizli Gençlik Hizm. 3-2 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
13-11 Ayvalıkgücü Bld. - İzmirspor 1-3 Ayvalık Spor Salonu
13-11 Denizli Gençlik Hizm. - Park Antalya Gençlik 2-3 Merkez Spor Salonu
13-11 İzmir Büyükşehir - Gelişim Koleji 3-1 Celal Atik Spor Salonu
13-11 Gazi Gençlik - Muğla Büyükşehir 3-1 Gaziemir Spor Salonu
4. Hafta
20-11 Park Antalya Gençlik - Gazi Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
20-11 Kepez Belediyesi - Ayvalıkgücü Bld. 3-0 Kepez Spor Salonu
20-11 İzmirspor - Denizli Gençlik Hizm. 3-0 Balçova Spor Salonu
20-11 Muğla Büyükşehir - İzmir Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
26-11 Gelişim Koleji - Muğla Büyükşehir 3-0 Atatürk Spor Salonu
27-11 Denizli Gençlik Hizm. - Kepez Belediyesi 0-3 Merkez Spor Salonu
27-11 İzmir Büyükşehir - Park Antalya Gençlik 3-0 Celal Atik Spor Salonu
27-11 Gazi Gençlik - İzmirspor 0-3 Torbalı Spor Salonu
6. Hafta
04-12 Park Antalya Gençlik - Gelişim Koleji 2-3 Atatürk Spor Salonu
04-12 Kepez Belediyesi - Gazi Gençlik 3-1 Kepez Spor Salonu
04-12 Ayvalıkgücü Bld. - Denizli Gençlik Hizm. 3-1 Ayvalık Spor Salonu
04-12 İzmirspor - İzmir Büyükşehir 3-1 Balçova Spor Salonu
7. Hafta
10-12 Gelişim Koleji - İzmirspor 3-2 Atatürk Spor Salonu
11-12 İzmir Büyükşehir - Kepez Belediyesi 2-3 Celal Atik Spor Salonu
11-12 Gazi Gençlik - Ayvalıkgücü Bld. 3-2 Torbalı Spor Salonu
11-12 Muğla Büyükşehir - Park Antalya Gençlik 2-3 Atatürk Spor Salonu
8. Hafta
18-12 Kepez Belediyesi - Gelişim Koleji 3-1 Kepez Spor Salonu
18-12 Ayvalıkgücü Bld. - İzmir Büyükşehir 0-3 Ayvalık Spor Salonu
18-12 Denizli Gençlik Hizm. - Gazi Gençlik 1-3 Merkez Spor Salonu
18-12 İzmirspor - Muğla Büyükşehir 3-0 Balçova Spor Salonu
9. Hafta
24-12 Gelişim Koleji - Ayvalıkgücü Bld. 3-0 Atatürk Spor Salonu
25-12 Park Antalya Gençlik - İzmirspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
25-12 İzmir Büyükşehir - Denizli Gençlik Hizm. 3-0 Celal Atik Spor Salonu
25-12 Muğla Büyükşehir - Kepez Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
10. Hafta
07-01 Gelişim Koleji - Denizli Gençlik Hizm. 3-0 Atatürk Spor Salonu
08-01 Park Antalya Gençlik - Kepez Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
08-01 İzmir Büyükşehir - Gazi Gençlik 3-0 Celal Atik Spor Salonu
08-01 Muğla Büyükşehir - Ayvalıkgücü Bld. 0-3 Atatürk Spor Salonu
11. Hafta
15-01 Kepez Belediyesi - İzmirspor 3-1 Kepez Spor Salonu
15-01 Ayvalıkgücü Bld. - Park Antalya Gençlik 3-1 Ayvalık Spor Salonu
15-01 Denizli Gençlik Hizm. - Muğla Büyükşehir 3-0 Merkez Spor Salonu
15-01 Gazi Gençlik - Gelişim Koleji 2-3 Gaziemir Spor Salonu
12. Hafta
20-01 Gelişim Koleji - İzmir Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
22-01 Park Antalya Gençlik - Denizli Gençlik Hizm. 3-1 Atatürk Spor Salonu
22-01 İzmirspor - Ayvalıkgücü Bld. 3-0 Balçova Spor Salonu
22-01 Muğla Büyükşehir - Gazi Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
13. Hafta
29-01 Ayvalıkgücü Bld. - Kepez Belediyesi 0-3 Ayvalık Spor Salonu
29-01 Denizli Gençlik Hizm. - İzmirspor 3-1 Merkez Spor Salonu
29-01 İzmir Büyükşehir - Muğla Büyükşehir 3-0 Celal Atik Spor Salonu
29-01 Gazi Gençlik - Park Antalya Gençlik 3-0 Gaziemir Spor Salonu
14. Hafta
05-02 Park Antalya Gençlik - İzmir Büyükşehir 0-3 Atatürk Spor Salonu
05-02 Kepez Belediyesi - Denizli Gençlik Hizm. 3-0 Kepez Spor Salonu
05-02 İzmirspor - Gazi Gençlik 3-0 Balçova Spor Salonu
05-02 Muğla Büyükşehir - Gelişim Koleji 1-3 Atatürk Spor Salonu
15. Hafta
11-02 Gelişim Koleji - Park Antalya Gençlik 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
12-02 Denizli Gençlik Hizm. - Ayvalıkgücü Bld. 3-2 Merkez Spor Salonu
12-02 İzmir Büyükşehir - İzmirspor 3-1 Celal Atik Spor Salonu
12-02 Gazi Gençlik - Kepez Belediyesi 0-3 Gaziemir Spor Salonu
16. Hafta
19-02 Kepez Belediyesi - İzmir Büyükşehir 3-1 Kepez Spor Salonu
19-02 Ayvalıkgücü Bld. - Gazi Gençlik 1-3 Ayvalık Spor Salonu
19-02 İzmirspor - Gelişim Koleji 3-1 Balçova Spor Salonu
17. Hafta
25-02 Gelişim Koleji - Kepez Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
26-02 Gazi Gençlik - Denizli Gençlik Hizm. 3-2 Balçova Spor Salonu
27-02 İzmir Büyükşehir - Ayvalıkgücü Bld. 3-0 Celal Atik Spor Salonu
18. Hafta
05-03 Ayvalıkgücü Bld. - Gelişim Koleji 0-3 Ayvalık Spor Salonu
05-03 Denizli Gençlik Hizm. - İzmir Büyükşehir 1-3 Merkez Spor Salonu
05-03 İzmirspor - Park Antalya Gençlik 3-0 Balçova Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kepez Belediyesi
15
14
1
43
10
41
2 İzmir Büyükşehir Belediyesi
15
12
3
40
12
37
3 İzmirspor
15
11
4
38
16
34
4 Gelişim Koleji
15
10
5
33
22
27
5 Mavi Ege Gazi Gençlik
15
7
8
25
31
20
6 Ayvalıkgücü Belediyesi
15
4
11
18
36
14
7 Denizli Gençlik Hizmetleri
15
2
13
16
42
8
8 Park Antalya Gençlik
15
3
12
14
41
8
9 Muğla Büyükşehir Belediyesi
8
1
7
6
23
3
Düşenler


1. Hafta
30-10 Halkbank B - Ahmet Erdem And. Lis. 3-0 Beştepe Spor Salonu
30-10 Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar 3-1 Beştepe Spor Salonu
30-10 Eryaman Gençlik - Hacettepe Üniv. 0-3 Beştepe Spor Salonu
30-10 İnkılap İ.Ö.O. - Anadolu Üniversitesi 0-3 17 Temmuz Spor Salonu
30-10 Tepebaşı Gençlik - Karşıyaka Ankara 3-0 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
04-11 Hacettepe Üniv. - Halkbank B 2-3 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
05-11 Karşıyaka Ankara - İnkılap İ.Ö.O. 3-2 Beştepe Spor Salonu
05-11 Başkent Beşiktaşlılar - Eryaman Gençlik 3-1 Beştepe Spor Salonu
06-11 Ahmet Erdem And. Lis. - Tepebaşı Gençlik 3-0 Çekirge Spor Salonu
06-11 Anadolu Üniversitesi - Maliye Okulları 3-0 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
11-11 Eryaman Gençlik - Halkbank B 0-3 Beştepe Spor Salonu
11-11 Maliye Okulları - Karşıyaka Ankara 3-1 Beştepe Spor Salonu
12-11 Başkent Beşiktaşlılar - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
13-11 İnkılap İ.Ö.O. - Ahmet Erdem And. Lis. 0-3 17 Temmuz Spor Salonu
13-11 Tepebaşı Gençlik - Hacettepe Üniv. 0-3 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
18-11 Hacettepe Üniv. - İnkılap İ.Ö.O. 3-1 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
19-11 Halkbank B - Tepebaşı Gençlik 3-0 Beştepe Spor Salonu
19-11 Ahmet Erdem And. Lis. - Maliye Okulları 3-0 Çekirge Spor Salonu
20-11 Karşıyaka Ankara - Başkent Beşiktaşlılar 1-3 Beştepe Spor Salonu
20-11 Anadolu Üniversitesi - Eryaman Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
26-11 Eryaman Gençlik - Tepebaşı Gençlik 1-3 Beştepe Spor Salonu
26-11 Başkent Beşiktaşlılar - Ahmet Erdem And. Lis. 3-0 Beştepe Spor Salonu
27-11 İnkılap İ.Ö.O. - Halkbank B 1-3 Atatürk Spor Salonu
27-11 Anadolu Üniversitesi - Karşıyaka Ankara 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
28-11 Maliye Okulları - Hacettepe Üniv. 0-3 Beştepe Spor Salonu
6. Hafta
02-12 Hacettepe Üniv. - Başkent Beşiktaşlılar 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
04-12 Karşıyaka Ankara - Eryaman Gençlik 2-3 Beştepe Spor Salonu
04-12 Halkbank B - Maliye Okulları 3-2 Beştepe Spor Salonu
04-12 Ahmet Erdem And. Lis. - Anadolu Üniversitesi 0-3 Çekirge Spor Salonu
04-12 Tepebaşı Gençlik - İnkılap İ.Ö.O. 3-1 Atatürk Spor Salonu
7. Hafta
10-12 Başkent Beşiktaşlılar - Halkbank B 0-3 Beştepe Spor Salonu
10-12 Maliye Okulları - Tepebaşı Gençlik 1-3 Beştepe Spor Salonu
11-12 Karşıyaka Ankara - Ahmet Erdem And. Lis. 0-3 Beştepe Spor Salonu
11-12 Eryaman Gençlik - İnkılap İ.Ö.O. 2-3 Beştepe Spor Salonu
11-12 Anadolu Üniversitesi - Hacettepe Üniv. 3-1 Atatürk Spor Salonu
8. Hafta
16-12 Hacettepe Üniv. - Karşıyaka Ankara 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
18-12 Halkbank B - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
18-12 İnkılap İ.Ö.O. - Maliye Okulları 0-3 17 Temmuz Spor Salonu
18-12 Ahmet Erdem And. Lis. - Eryaman Gençlik 3-0 Çekirge Spor Salonu
18-12 Tepebaşı Gençlik - Başkent Beşiktaşlılar 3-1 Atatürk Spor Salonu
9. Hafta
24-12 Karşıyaka Ankara - Halkbank B 0-3 Beştepe Spor Salonu
25-12 Eryaman Gençlik - Maliye Okulları 0-3 Beştepe Spor Salonu
25-12 Başkent Beşiktaşlılar - İnkılap İ.Ö.O. 2-3 Beştepe Spor Salonu
25-12 Ahmet Erdem And. Lis. - Hacettepe Üniv. 0-3 Çekirge Spor Salonu
25-12 Anadolu Üniversitesi - Tepebaşı Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
10. Hafta
06-01 Hacettepe Üniv. - Eryaman Gençlik 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
08-01 Karşıyaka Ankara - Tepebaşı Gençlik 0-3 Beştepe Spor Salonu
08-01 Başkent Beşiktaşlılar - Maliye Okulları 2-3 Beştepe Spor Salonu
08-01 Ahmet Erdem And. Lis. - Halkbank B 3-2 Çekirge Spor Salonu
08-01 Anadolu Üniversitesi - İnkılap İ.Ö.O. 3-0 Atatürk Spor Salonu
11. Hafta
14-01 Maliye Okulları - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
14-01 Halkbank B - Hacettepe Üniv. 1-3 Beştepe Spor Salonu
14-01 Tepebaşı Gençlik - Ahmet Erdem And. Lis. 1-3 Atatürk Spor Salonu
15-01 Eryaman Gençlik - Başkent Beşiktaşlılar 1-3 Beştepe Spor Salonu
15-01 İnkılap İ.Ö.O. - Karşıyaka Ankara 3-0 17 Temmuz Spor Salonu
12. Hafta
20-01 Hacettepe Üniv. - Tepebaşı Gençlik 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
22-01 Halkbank B - Eryaman Gençlik 3-0 Beştepe Spor Salonu
22-01 Karşıyaka Ankara - Maliye Okulları 0-3 Beştepe Spor Salonu
22-01 Ahmet Erdem And. Lis. - İnkılap İ.Ö.O. 3-1 Çekirge Spor Salonu
22-01 Anadolu Üniversitesi - Başkent Beşiktaşlılar 3-0 Atatürk Spor Salonu
13. Hafta
29-01 Maliye Okulları - Ahmet Erdem And. Lis. 2-3 Beştepe Spor Salonu
29-01 Eryaman Gençlik - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
29-01 İnkılap İ.Ö.O. - Hacettepe Üniv. 1-3 17 Temmuz Spor Salonu
29-01 Tepebaşı Gençlik - Halkbank B 1-3 Atatürk Spor Salonu
30-01 Başkent Beşiktaşlılar - Karşıyaka Ankara 3-1 Beştepe Spor Salonu
14. Hafta
03-02 Hacettepe Üniv. - Maliye Okulları 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
04-02 Karşıyaka Ankara - Anadolu Üniversitesi 0-3 Beştepe Spor Salonu
04-02 Halkbank B - İnkılap İ.Ö.O. 3-0 Beştepe Spor Salonu
05-02 Ahmet Erdem And. Lis. - Başkent Beşiktaşlılar 3-0 Çekirge Spor Salonu
05-02 Tepebaşı Gençlik - Eryaman Gençlik 3-2 Atatürk Spor Salonu
15. Hafta
11-02 Eryaman Gençlik - Karşıyaka Ankara 3-1 Beştepe Spor Salonu
11-02 Maliye Okulları - Halkbank B 0-3 Beştepe Spor Salonu
11-02 Başkent Beşiktaşlılar - Hacettepe Üniv. 3-1 Beştepe Spor Salonu
12-02 İnkılap İ.Ö.O. - Tepebaşı Gençlik 0-3 17 Temmuz Spor Salonu
12-02 Anadolu Üniversitesi - Ahmet Erdem And. Lis. 3-0 Atatürk Spor Salonu
16. Hafta
17-02 Hacettepe Üniv. - Anadolu Üniversitesi 0-3 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
19-02 Halkbank B - Başkent Beşiktaşlılar 3-2 Beştepe Spor Salonu
19-02 İnkılap İ.Ö.O. - Eryaman Gençlik 1-3 17 Temmuz Spor Salonu
19-02 Ahmet Erdem And. Lis. - Karşıyaka Ankara 3-0 (H) Çekirge Spor Salonu
19-02 Tepebaşı Gençlik - Maliye Okulları 2-3 Atatürk Spor Salonu
17. Hafta
25-02 Maliye Okulları - İnkılap İ.Ö.O. 1-3 Beştepe Spor Salonu
26-02 Eryaman Gençlik - Ahmet Erdem And. Lis. 3-2 Beştepe Spor Salonu
27-02 Karşıyaka Ankara - Hacettepe Üniv. 0-3 Beştepe Spor Salonu
28-02 Başkent Beşiktaşlılar - Tepebaşı Gençlik 3-0 Beştepe Spor Salonu
01-03 Anadolu Üniversitesi - Halkbank B 2-3 Atatürk Spor Salonu
18. Hafta
03-03 Hacettepe Üniv. - Ahmet Erdem And. Lis. 3-0 Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
05-03 Halkbank B - Karşıyaka Ankara 3-0 Beştepe Spor Salonu
05-03 Maliye Okulları - Eryaman Gençlik 3-2 Beştepe Spor Salonu
05-03 İnkılap İ.Ö.O. - Başkent Beşiktaşlılar 0-3 İzzet Baysal Mes. Tek. And. Lis. Spor Salonu
05-03 Tepebaşı Gençlik - Anadolu Üniversitesi 0-3 Porsuk Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Anadolu Üniversitesi
18
17
1
53
4
52
2 Hacettepe Üniversitesi
18
14
4
46
15
43
3 Halkbank B
18
15
3
48
19
42
4 Ahmet Erdem Anadolu Lisesi
18
11
7
35
27
32
5 Başkent Beşiktaşlılar
18
8
10
32
35
27
6 Tepebaşı Gençlik
18
8
10
28
36
24
7 Maliye Okulları
18
8
10
30
38
23
8 Eryaman Gençlik
18
4
14
21
48
13
9 Bolu İnkılap İlköğretim Okulu
18
4
14
20
47
11
10 Karşıyaka Ankara
18
1
17
9
53
3
Düşenler


1. Hafta
29-10 Seyhan Belediyesi - Mersin Üniversitesi 0-3 Yüreğir Spor Salonu
29-10 Çukurova Üniversitesi - Kayseri Voleybol 1-3 Yüreğir Spor Salonu
29-10 Adana DSİ - Osmaniye Demirspor 0-3 Yüreğir Spor Salonu
30-10 Merinosspor - Mersin Büyükşehir 3-0 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
30-10 Antakya Belediyesi - Tarsus Belediyesi 0-3 Antakya Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Kayseri Voleybol - Merinosspor 1-3 Talas Spor Salonu
06-11 Tarsus Belediyesi - Seyhan Belediyesi 2-3 Tarsus Spor Salonu
06-11 Mersin Büyükşehir - Antakya Belediyesi 3-0 Toroslar Spor Salonu
06-11 Mersin Üniversitesi - Adana DSİ 3-0 Toroslar Spor Salonu
06-11 Osmaniye Demirspor - Çukurova Üniversitesi 3-0 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
12-11 Adana DSİ - Tarsus Belediyesi 0-3 Yüreğir Spor Salonu
12-11 Seyhan Belediyesi - Mersin Büyükşehir 3-0 Yüreğir Spor Salonu
12-11 Çukurova Üniversitesi - Mersin Üniversitesi 0-3 Yüreğir Spor Salonu
13-11 Merinosspor - Antakya Belediyesi 3-0 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
13-11 Kayseri Voleybol - Osmaniye Demirspor 0-3 Talas Spor Salonu
4. Hafta
20-11 Antakya Belediyesi - Seyhan Belediyesi 1-3 Antakya Spor Salonu
20-11 Tarsus Belediyesi - Çukurova Üniversitesi 3-0 Tarsus Spor Salonu
20-11 Mersin Büyükşehir - Adana DSİ 3-0 Toroslar Spor Salonu
20-11 Mersin Üniversitesi - Kayseri Voleybol 3-0 Toroslar Spor Salonu
20-11 Osmaniye Demirspor - Merinosspor 0-3 Merkez Spor Salonu
5. Hafta
27-11 Çukurova Üniversitesi - Mersin Büyükşehir 1-3 Yüreğir Spor Salonu
27-11 Adana DSİ - Antakya Belediyesi 1-3 Yüreğir Spor Salonu
27-11 Merinosspor - Seyhan Belediyesi 3-0 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
27-11 Kayseri Voleybol - Tarsus Belediyesi 3-1 OSB Metem Spor Salonu
27-11 Osmaniye Demirspor - Mersin Üniversitesi 3-0 Merkez Spor Salonu
6. Hafta
04-12 Seyhan Belediyesi - Adana DSİ 3-2 Asım Savaş Spor Salonu
04-12 Antakya Belediyesi - Çukurova Üniversitesi 3-1 Antakya Spor Salonu
04-12 Tarsus Belediyesi - Osmaniye Demirspor 1-3 Tarsus Spor Salonu
04-12 Mersin Büyükşehir - Kayseri Voleybol 0-3 Toroslar Spor Salonu
04-12 Mersin Üniversitesi - Merinosspor 0-3 Toroslar Spor Salonu
7. Hafta
11-12 Merinosspor - Adana DSİ 3-0 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
11-12 Kayseri Voleybol - Antakya Belediyesi 3-0 OSB Metem Spor Salonu
11-12 Mersin Üniversitesi - Tarsus Belediyesi 3-0 Toroslar Spor Salonu
11-12 Osmaniye Demirspor - Mersin Büyükşehir 3-0 Merkez Spor Salonu
8. Hafta
18-12 Seyhan Belediyesi - Kayseri Voleybol 0-3 Yüreğir Spor Salonu
18-12 Antakya Belediyesi - Osmaniye Demirspor 0-3 Antakya Spor Salonu
18-12 Tarsus Belediyesi - Merinosspor 0-3 Tarsus Spor Salonu
18-12 Mersin Büyükşehir - Mersin Üniversitesi 2-3 Toroslar Spor Salonu
9. Hafta
24-12 Tarsus Belediyesi - Mersin Büyükşehir 3-0 Tarsus Spor Salonu
25-12 Kayseri Voleybol - Adana DSİ 3-0 OSB Metem Spor Salonu
25-12 Mersin Üniversitesi - Antakya Belediyesi 3-0 Toroslar Spor Salonu
25-12 Osmaniye Demirspor - Seyhan Belediyesi 3-0 Merkez Spor Salonu
10. Hafta
08-01 Tarsus Belediyesi - Antakya Belediyesi 3-2 Tarsus Spor Salonu
08-01 Mersin Büyükşehir - Merinosspor 0-3 Toroslar Spor Salonu
08-01 Mersin Üniversitesi - Seyhan Belediyesi 3-0 Toroslar Spor Salonu
08-01 Osmaniye Demirspor - Adana DSİ 3-0 Tosyalı Spor Salonu
11. Hafta
14-01 Antakya Belediyesi - Mersin Büyükşehir 1-3 Antakya Spor Salonu
15-01 Seyhan Belediyesi - Tarsus Belediyesi 3-1 Yüreğir Spor Salonu
15-01 Adana DSİ - Mersin Üniversitesi 0-3 Yüreğir Spor Salonu
15-01 Merinosspor - Kayseri Voleybol 3-1 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
12. Hafta
22-01 Antakya Belediyesi - Merinosspor 0-3 Antakya Spor Salonu
22-01 Tarsus Belediyesi - Adana DSİ 3-0 Tarsus Spor Salonu
22-01 Mersin Büyükşehir - Seyhan Belediyesi 3-0 Toros Spor Salonu
22-01 Osmaniye Demirspor - Kayseri Voleybol 3-0 Tosyalı Spor Salonu
13. Hafta
29-01 Seyhan Belediyesi - Antakya Belediyesi 1-3 Yüreğir Spor Salonu
29-01 Adana DSİ - Mersin Büyükşehir 0-3 Yüreğir Spor Salonu
29-01 Merinosspor - Osmaniye Demirspor 3-2 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
29-01 Kayseri Voleybol - Mersin Üniversitesi 3-2 OSB Metem Spor Salonu
14. Hafta
05-02 Seyhan Belediyesi - Merinosspor 0-3 Asım Savaş Spor Salonu
05-02 Antakya Belediyesi - Adana DSİ 3-0 Antakya Spor Salonu
05-02 Tarsus Belediyesi - Kayseri Voleybol 1-3 Tarsus Spor Salonu
05-02 Mersin Üniversitesi - Osmaniye Demirspor 3-1 Toroslar Spor Salonu
15. Hafta
11-02 Merinosspor - Mersin Üniversitesi 3-1 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
12-02 Adana DSİ - Seyhan Belediyesi 0-3 Yüreğir Spor Salonu
12-02 Kayseri Voleybol - Mersin Büyükşehir 3-2 OSB Metem Spor Salonu
12-02 Osmaniye Demirspor - Tarsus Belediyesi 3-0 Tosyalı Spor Salonu
16. Hafta
19-02 Adana DSİ - Merinosspor 0-3 Asım Savaş Spor Salonu
19-02 Antakya Belediyesi - Kayseri Voleybol 3-0 (H) Antakya Spor Salonu
19-02 Tarsus Belediyesi - Mersin Üniversitesi 0-3 Tarsus Spor Salonu
19-02 Mersin Büyükşehir - Osmaniye Demirspor 0-3 Toroslar Spor Salonu
17. Hafta
26-02 Merinosspor - Tarsus Belediyesi 3-0 Gaziantep Üniversitesi Spor Salonu
26-02 Kayseri Voleybol - Seyhan Belediyesi 3-0 OSB Metem Spor Salonu
26-02 Mersin Üniversitesi - Mersin Büyükşehir 2-3 Toroslar Spor Salonu
27-02 Osmaniye Demirspor - Antakya Belediyesi 3-0 Tosyalı Spor Salonu
18. Hafta
04-03 Antakya Belediyesi - Mersin Üniversitesi 1-3 Antakya Spor Salonu
05-03 Adana DSİ - Kayseri Voleybol 0-3 Yüreğir Spor Salonu
05-03 Seyhan Belediyesi - Osmaniye Demirspor 0-3 Yüreğir Spor Salonu
05-03 Mersin Büyükşehir - Tarsus Belediyesi 3-2 Toroslar Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Merinosspor
16
16
-
48
5
47
2 Osmaniye Demirspor
16
13
3
42
10
40
3 Mersin Üniversitesi
16
11
5
38
19
34
4 Kayseri Voleybol
16
10
6
32
24
28
5 Mersin Büyükşehir Belediyesi
16
7
9
25
32
21
6 Tarsus Belediyesi
16
5
11
23
35
16
7 Seyhan Belediyespor
16
6
10
19
36
16
8 Antakya Belediyesi
16
4
12
17
38
13
9 Adana DSİ Spor
16
0
16
3
48
1
10 Çukurova Üniversitesi
-
-
-
-
-
-
Düşenler
1. Hafta
29-10 Sivas Gazi Lisesi - Ordu Merkezspor 1-3 4 Eylül Spor Salonu
30-10 Arhavi Belediyesi - Kocakavak And. Sportif 3-1 Arhavi Spor Salonu
30-10 Kaçkar Sağlık Koleji - Çaykur Rizespor 3-0 Ardeşen Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Çaykur Rizespor - Elazığ Polisgücü 0-3 İyidere Spor Salonu
06-11 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Kaçkar Sağlık Koleji 0-3 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
06-11 Kocakavak And. Sportif - Sivas Gazi Lisesi 3-1 Mehmet Uzun Spor Salonu
3. Hafta
13-11 Arhavi Belediyesi - Çaykur Rizespor 3-0 Arhavi Spor Salonu
13-11 Elazığ Polisgücü - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-1 Yakup Kılıç Spor Salonu
13-11 Ordu Merkezspor - Kocakavak And. Sportif 3-1 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
19-11 Kaçkar Sağlık Koleji - Elazığ Polisgücü 3-0 Ardeşen Spor Salonu
20-11 Çaykur Rizespor - Sivas Gazi Lisesi 3-1 Yenişehir Spor Salonu
20-11 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Arhavi Belediyesi 1-3 Yaşar Doğu Spor Salonu
5. Hafta
26-11 Sivas Gazi Lisesi - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-0 4 Eylül Spor Salonu
27-11 Arhavi Belediyesi - Kaçkar Sağlık Koleji 1-3 Arhavi Spor Salonu
27-11 Ordu Merkezspor - Çaykur Rizespor 3-0 Atatürk Spor Salonu
6. Hafta
04-12 Elazığ Polisgücü - Arhavi Belediyesi 2-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
04-12 Kaçkar Sağlık Koleji - Sivas Gazi Lisesi 3-0 Ardeşen Spor Salonu
04-12 Çaykur Rizespor - Kocakavak And. Sportif 0-3 Yenişehir Spor Salonu
04-12 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Ordu Merkezspor 0-3 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
7. Hafta
11-12 Ordu Merkezspor - Kaçkar Sağlık Koleji 3-2 Atatürk Spor Salonu
11-12 Sivas Gazi Lisesi - Elazığ Polisgücü 2-3 4 Eylül Spor Salonu
11-12 Kocakavak And. Sportif - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-0 Mehmet Uzun Spor Salonu
8. Hafta
18-12 Arhavi Belediyesi - Sivas Gazi Lisesi 3-0 Arhavi Spor Salonu
18-12 Elazığ Polisgücü - Ordu Merkezspor 0-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
18-12 Kaçkar Sağlık Koleji - Kocakavak And. Sportif 3-1 Ardeşen Spor Salonu
9. Hafta
25-12 Ordu Merkezspor - Arhavi Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
25-12 Çaykur Rizespor - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 1-3 Yenişehir Spor Salonu
25-12 Kocakavak And. Sportif - Elazığ Polisgücü 3-0 Mehmet Uzun Spor Salonu
10. Hafta
08-01 Ordu Merkezspor - Sivas Gazi Lisesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
08-01 Çaykur Rizespor - Kaçkar Sağlık Koleji 0-3 Yenişehir Spor Salonu
08-01 Kocakavak And. Sportif - Arhavi Belediyesi 2-3 Mehmet Uzun Spor Salonu
11. Hafta
14-01 Sivas Gazi Lisesi - Kocakavak And. Sportif 3-2 4 Eylül Spor Salonu
15-01 Elazığ Polisgücü - Çaykur Rizespor 3-0 (H) Fırat Üniversitesi Spor Salonu
15-01 Kaçkar Sağlık Koleji - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-0 Ardeşen Spor Salonu
12. Hafta
22-01 Çaykur Rizespor - Arhavi Belediyesi 0-3 Yenişehir Spor Salonu
22-01 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Elazığ Polisgücü 3-2 Yaşar Doğu Spor Salonu
22-01 Kocakavak And. Sportif - Ordu Merkezspor 2-3 Mehmet Uzun Spor Salonu
13. Hafta
28-01 Sivas Gazi Lisesi - Çaykur Rizespor 3-0 4 Eylül Spor Salonu
29-01 Arhavi Belediyesi - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-0 Arhavi Spor Salonu
29-01 Elazığ Polisgücü - Kaçkar Sağlık Koleji 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
14. Hafta
05-02 Kaçkar Sağlık Koleji - Arhavi Belediyesi 3-0 Ardeşen Spor Salonu
05-02 Çaykur Rizespor - Ordu Merkezspor 0-3 Yenişehir Spor Salonu
05-02 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Sivas Gazi Lisesi 1-3 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
15. Hafta
11-02 Sivas Gazi Lisesi - Kaçkar Sağlık Koleji 0-3 4 Eylül Spor Salonu
12-02 Arhavi Belediyesi - Elazığ Polisgücü 3-0 Arhavi Spor Salonu
12-02 Ordu Merkezspor - Gülizar H. Yılmaz Lisesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
12-02 Kocakavak And. Sportif - Çaykur Rizespor 3-0 Mehmet Uzun Spor Salonu
16. Hafta
19-02 Elazığ Polisgücü - Sivas Gazi Lisesi 2-3 Elazığ Üniversitesi Spor Salonu
19-02 Kaçkar Sağlık Koleji - Ordu Merkezspor 0-3 Ardeşen Spor Salonu
19-02 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Kocakavak And. Sportif 1-3 Yaşar Doğu Spor Salonu
17. Hafta
25-02 Sivas Gazi Lisesi - Arhavi Belediyesi 0-3 (H) 4 Eylül Spor Salonu
26-02 Ordu Merkezspor - Elazığ Polisgücü 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
26-02 Kocakavak And. Sportif - Kaçkar Sağlık Koleji 0-3 Mehmet Uzun Spor Salonu
18. Hafta
04-03 Gülizar H. Yılmaz Lisesi - Çaykur Rizespor 3-0 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
05-03 Arhavi Belediyesi - Ordu Merkezspor 3-1 Arhavi Spor Salonu
05-03 Elazığ Polisgücü - Kocakavak And. Sportif 1-3 İl Özel İdare Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kaçkar Sağlık Koleji
14
12
2
38
9
37
2 Ordu Merkezspor
14
12
2
39
13
35
3 Arhavi Belediyesi
14
12
2
37
15
33
4 Turhal Kocakavak Anadolu Sportif
14
7
7
30
24
24
5 Sivas Gazi Lisesi
14
5
9
21
32
14
6 Elazığ Polisgücü
14
4
10
20
33
14
7 Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Lisesi
14
3
11
13
36
8
8 Çaykur Rizespor
14
1
13
4
40
3
9 Çimentospor
-
-
-
-
-
-
Düşenler


1. Hafta
30-10 Cizre Belediyesi - Bitlis Gençlikspor 0-3 İdil Spor Salonu
30-10 Pertek Belediyesi - Çelebi Eser Ortaokulu 3-0 Pertek Spor Salonu
30-10 Van Büyükşehir - Mardin Gençlikspor 3-0 Fevzi Çakmak Spor Salonu
2. Hafta
06-11 Çelebi Eser Ortaokulu - Cizre Belediyesi 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
06-11 Amed Sportif - Van Büyükşehir 3-0 Talaytepe Spor Salonu
06-11 Mardin Gençlikspor - Pertek Belediyesi 0-3 Yeni Salon Spor Salonu
3. Hafta
13-11 Bitlis Gençlikspor - Çelebi Eser Ortaokulu 2-3 Tatvan Spor Salonu
13-11 Cizre Belediyesi - Mardin Gençlikspor 0-3 İdil Spor Salonu
13-11 Pertek Belediyesi - Amed Sportif 3-0 Pertek Spor Salonu
13-11 Van Büyükşehir - 1955 Batman Belediyesi 3-0 İskele YİBO Spor Salonu
4. Hafta
19-11 Amed Sportif - Cizre Belediyesi 3-0 Talaytepe Spor Salonu
20-11 1955 Batman Belediyesi - Pertek Belediyesi 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
20-11 Mardin Gençlikspor - Bitlis Gençlikspor 3-1 Yeni Salon Spor Salonu
5. Hafta
27-11 Bitlis Gençlikspor - Amed Sportif 0-3 Tatvan Spor Salonu
27-11 Çelebi Eser Ortaokulu - Mardin Gençlikspor 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
27-11 Cizre Belediyesi - 1955 Batman Belediyesi 2-3 İdil Spor Salonu
6. Hafta
04-12 1955 Batman Belediyesi - Bitlis Gençlikspor 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
04-12 Amed Sportif - Çelebi Eser Ortaokulu 3-1 Talaytepe Spor Salonu
04-12 Van Büyükşehir - Pertek Belediyesi 1-3 İskele YİBO Spor Salonu
7. Hafta
11-12 Çelebi Eser Ortaokulu - 1955 Batman Belediyesi 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
11-12 Mardin Gençlikspor - Amed Sportif 0-3 Yeni Salon Spor Salonu
11-12 Cizre Belediyesi - Van Büyükşehir 0-3 İdil Spor Salonu
8. Hafta
18-12 1955 Batman Belediyesi - Mardin Gençlikspor 1-3 19 Mayıs Spor Salonu
18-12 Pertek Belediyesi - Cizre Belediyesi 3-0 (H) Pertek Spor Salonu
18-12 Van Büyükşehir - Bitlis Gençlikspor 3-2 İskele YİBO Spor Salonu
9. Hafta
25-12 Bitlis Gençlikspor - Pertek Belediyesi 0-3 Tatvan Spor Salonu
25-12 Çelebi Eser Ortaokulu - Van Büyükşehir 1-3 Seyrantepe Spor Salonu
27-12 Amed Sportif - 1955 Batman Belediyesi 3-0 Talaytepe Spor Salonu
10. Hafta
08-01 Çelebi Eser Ortaokulu - Pertek Belediyesi 0-3 Seyrantepe Spor Salonu
08-01 Mardin Gençlikspor - Van Büyükşehir 1-3 Yeni Salon Spor Salonu
18-02 Bitlis Gençlikspor - Cizre Belediyesi 3-0 İsmail Eren Spor Salonu
11. Hafta
14-01 Cizre Belediyesi - Çelebi Eser Ortaokulu 0-3 İdil Spor Salonu
15-01 Pertek Belediyesi - Mardin Gençlikspor 3-0 (H) Pertek Spor Salonu
15-01 Van Büyükşehir - Amed Sportif 0-3 Fevzi Çakmak Spor Salonu
12. Hafta
22-01 1955 Batman Belediyesi - Van Büyükşehir 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
22-01 Çelebi Eser Ortaokulu - Bitlis Gençlikspor 2-3 Seyrantepe Spor Salonu
22-01 Amed Sportif - Pertek Belediyesi 0-3 Talaytepe Spor Salonu
22-01 Mardin Gençlikspor - Cizre Belediyesi 3-0 Yeni Salon Spor Salonu
13. Hafta
28-01 Pertek Belediyesi - 1955 Batman Belediyesi 3-0 Pertek Spor Salonu
29-01 Bitlis Gençlikspor - Mardin Gençlikspor 3-0 Tatvan Spor Salonu
29-01 Cizre Belediyesi - Amed Sportif 0-3 İdil Spor Salonu
14. Hafta
05-02 1955 Batman Belediyesi - Cizre Belediyesi 3-0 Atatürk Spor Salonu
05-02 Amed Sportif - Bitlis Gençlikspor 0-3 Talaytepe Spor Salonu
05-02 Mardin Gençlikspor - Çelebi Eser Ortaokulu 3-0 (H) Yeni Salon Spor Salonu
15. Hafta
12-02 Bitlis Gençlikspor - 1955 Batman Belediyesi 0-3 Tatvan Spor Salonu
12-02 Çelebi Eser Ortaokulu - Amed Sportif 3-0 Seyrantepe Spor Salonu
12-02 Pertek Belediyesi - Van Büyükşehir 3-0 Pertek Spor Salonu
16. Hafta
19-02 1955 Batman Belediyesi - Çelebi Eser Ortaokulu 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
19-02 Amed Sportif - Mardin Gençlikspor 3-1 Talaytepe Spor Salonu
19-02 Van Büyükşehir - Cizre Belediyesi 3-0 Nur Tatar Spor Salonu
17. Hafta
26-02 Bitlis Gençlikspor - Van Büyükşehir 3-0 Tatvan Spor Salonu
26-02 Mardin Gençlikspor - 1955 Batman Belediyesi 3-0 Yeni Salon Spor Salonu
26-02 Cizre Belediyesi - Pertek Belediyesi 0-3 İdil Spor Salonu
18. Hafta
05-03 1955 Batman Belediyesi - Amed Sportif 0-3 19 Mayıs Spor Salonu
05-03 Pertek Belediyesi - Bitlis Gençlikspor 3-0 (H) Pertek Spor Salonu
05-03 Van Büyükşehir - Çelebi Eser Ortaokulu 3-0 (H) Nur Tatar Spor Salonu

Puan Durumu

değiştir
Yarı Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Pertek Belediyesi
14
14
-
42
1
42
2 Amed Sportif Faaliyetler
14
12
2
36
8
36
3 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor
14
9
5
28
19
26
4 Bitlis Gençlikspor
14
7
7
26
24
22
5 Çelebi Eser Ortaokulu
14
7
7
25
24
21
6 Mardin Gençlikspor
14
5
9
18
29
15
7 1955 Batman Belediyespor
14
2
12
8
38
5
8 Cizre Belediyesi
14
-
14
2
42
1
9 Şirvanspor
-
-
-
-
-
-
Düşenler

Yarı Final Grubu

değiştir
1. Maç
14-03 THY - Arhavi Belediyesi 3-0 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
14-03 Merinosspor - Hacettepe Üniv. 2-3 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
2. Maç
15-03 Arhavi Belediyesi - Merinosspor 3-2 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
15-03 Hacettepe Üniv. - THY 0-3 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
3. Maç
16-03 Hacettepe Üniv. - Arhavi Belediyesi 3-1 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
16-03 THY - Merinosspor 3-1 Eskişehir Yenikent Spor Salonu

A Grubu Puan Durumu

değiştir
Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 THY
3
3
-
9
1
9
2 Hacettepe Üniversitesi
3
2
1
6
6
5
3 Arhavi Belediyesi
3
1
2
4
8
2
4 Merinosspor
3
-
3
5
9
2
1. Maç
14-03 Bahçelievler Voleybol - Amed Sportif 3-0 Eskişehir Porsuk Spor Salonu
14-03 Kaçkar Sağlık Koleji - İzmir Büyükşehir 1-3 Eskişehir Porsuk Spor Salonu
2. Maç
15-03 Amed Sportif - Kaçkar Sağlık Koleji 0-3 Eskişehir Porsuk Spor Salonu
15-03 İzmir Büyükşehir - Bahçelievler Voleybol 3-2 Eskişehir Porsuk Spor Salonu
3. Maç
16-03 İzmir Büyükşehir - Amed Sportif 3-0 Eskişehir Porsuk Spor Salonu
16-03 Bahçelievler Voleybol - Kaçkar Sağlık Koleji 3-1 Eskişehir Porsuk Spor Salonu

B Grubu Puan Durumu

değiştir
Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İzmir Büyükşehir Belediyesi
3
3
-
9
3
8
2 Bahçelievler Voleybol
3
2
1
8
4
7
3 Kaçkar Sağlık Koleji
3
1
2
5
6
3
4 Amed Sportif Faaliyetler
3
-
3
-
9
0


1. Maç
14-03 Kepez Belediyesi - Ordu Merkezspor 3-0 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
14-03 Pertek Belediyesi - Balıkesir DSİ 1-3 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
2. Maç
15-03 Ordu Merkezspor - Pertek Belediyesi 3-0 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
15-03 Balıkesir DSİ - Kepez Belediyesi 3-2 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
3. Maç
16-03 Balıkesir DSİ - Ordu Merkezspor 3-0 Eskişehir Yenikent Spor Salonu
16-03 Kepez Belediyesi - Pertek Belediyesi 3-2 Eskişehir Yenikent Spor Salonu

C Grubu Puan Durumu

değiştir
Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Balıkesir DSİ Spor
3
3
-
9
3
8
2 Kepez Belediyesi
3
2
1
8
5
6
3 Ordu Merkezspor
3
1
2
3
6
3
4 Pertek Belediyesi
3
-
3
3
9
1


1. Maç
14-03 Anadolu Üniversitesi - UPS 3-2 Ankara Beştepe Spor Salonu
14-03 Arnavutköy Belediyesi - Osmaniye Demirspor 3-2 Ankara Beştepe Spor Salonu
2. Maç
15-03 UPS - Arnavutköy Belediyesi 0-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
15-03 Osmaniye Demirspor - Anadolu Üniversitesi 0-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
3. Maç
16-03 Osmaniye Demirspor - UPS 0-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
16-03 Anadolu Üniversitesi - Arnavutköy Belediyesi 3-0 Ankara Beştepe Spor Salonu

D Grubu Puan Durumu

değiştir
Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Anadolu Üniversitesi
3
3
-
9
2
8
2 Arnavutköy Belediyesi
3
2
1
6
5
5
3 UPS
3
1
2
5
6
4
4 Osmaniye Demirspor
3
-
3
2
9
1


Final Grubu

değiştir
1. Maç
20-03 THY - Arnavutköy Belediyesi 3-2 Ankara Beştepe Spor Salonu
20-03 Balıkesir DSİ - Bahçelievler Voleybol 0-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
2. Maç
21-03 Arnavutköy Belediyesi - Balıkesir DSİ 3-2 Ankara Beştepe Spor Salonu
21-03 Bahçelievler Voleybol - THY 3-1 Ankara Beştepe Spor Salonu
3. Maç
22-03 Bahçelievler Voleybol - Arnavutköy Belediyesi 3-0 Ankara Beştepe Spor Salonu
22-03 THY - Balıkesir DSİ 3-1 Ankara Beştepe Spor Salonu

A Grubu Puan Durumu

değiştir
Yükselme
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Bahçelievler Voleybol
3
3
-
9
1
9
2 THY
3
2
1
7
6
5
3 Arnavutköy Belediyesi
3
1
2
5
8
3
4 Balıkesir DSİ Spor
3
-
3
3
9
1
1. Maç
20-03 İzmir Büyükşehir - Kepez Belediyesi 3-0 Ankara Beştepe Spor Salonu
20-03 Anadolu Üniversitesi - Hacettepe Üniv. 3-0 Ankara Beştepe Spor Salonu
2. Maç
21-03 Kepez Belediyesi - Anadolu Üniversitesi 1-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
21-03 Hacettepe Üniv. - İzmir Büyükşehir 1-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
3. Maç
22-03 Hacettepe Üniv. - Kepez Belediyesi 1-3 Ankara Beştepe Spor Salonu
22-03 İzmir Büyükşehir - Anadolu Üniversitesi 0-3 Ankara Beştepe Spor Salonu

B Grubu Puan Durumu

değiştir
Yükselme
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Anadolu Üniversitesi
3
3
-
9
1
9
2 İzmir Büyükşehir Belediyesi
3
2
1
6
4
6
3 Kepez Belediyesi
3
1
2
4
7
3
4 Hacettepe Üniversitesi
3
-
3
2
9
0


Kaynakça

değiştir